Podniebna wieża 21173 Lego Minecraft

Dostępny
Indeks
736952
Twój rabat 20% (62,30 zł)
Cena
Cena 249,09 zł 311,39 zł
- +

Opis

Podniebna wieża 21173 Lego Minecraft

 

Dane produktu:

Zestaw LEGO® Minecraft™ Podniebna wieża (21173) jest pełen autentycznych elementów i zróżnicowanych scenerii, które młodzi fani Minecrafta mogą bez końca przebudowywać, by przeżywać nieograniczone przygody wśród chmur.

Dzięki ciekawym, autentycznym funkcjom znanym z Minecrafta dzieci mogą wzbić się w przestworza i zbudować latający dom kowala, wysoką wieżę oraz wyspę z ogrodem.

Konstruktorzy mogą liczyć na mnóstwo możliwości zabawy — od uprawiania warzyw po toczenie walk z latającymi fantomami.

W komplecie znajduje się wiele akcesoriów, a zestaw da się bez końca przebudowywać, więc dzieci mogą cieszyć się nieograniczonymi przygodami.

Zabawa tym zestawem to połączenie frajdy, jaką daje gra sieciowa, z praktycznym i kreatywnym budowaniem.

 

Cechy produktu:

- Zestaw LEGO® Minecraft™ Podniebna wieża (21173) umożliwia budowanie i nieograniczone przebudowywanie zróżnicowanych scenerii, więc fani Minecrafta mogą przeżywać wiele niekończących się przygód.

- Zawiera figurkę pilota z elytrami, netherytowym hełmem, fajerwerkiem i trójzębem, a także dwa latające fantomy, pomarańczowego pręgowanego kota i mnóstwo autentycznych akcesoriów.

- Ten fantastyczny, wszechstronny zestaw zachęca dzieci do ciągłego modyfikowania zbudowanych modeli i przeżywania nowych przygód. To połączenie zabawy znanej z gry wideo i praktycznego, kreatywnego budowania.

- Ten pobudzający wyobraźnię zestaw z pewnością przypadnie do gustu fanom Minecrafta™ oraz kreatywnym konstruktorom w wieku od 8 lat, którzy lubią praktyczną i wciągającą zabawę.

- Zestaw ma ok. 18 cm wysokości, 15 cm szerokości i 12 cm głębokości. Można go przebudowywać, więc doskonale nadaje się do kreatywnej zabawy i postawienia na półce, a do tego łatwo łączy się z innymi zestawami LEGO® Minecraft™.

- Ten kolorowy zestaw zawiera wiele autentycznych akcesoriów znanych z Minecrafta™, takich jak stół rzemieślniczy, kowadło, kamień szlifierski, eteryczne latarenki, ziemniaki, buraki i beczka ryb.

- Zestawy LEGO® Minecraft™ pozwalają fanom Minecrafta czerpać radość z ulubionej gry w nowy sposób dzięki postaciom, sceneriom i funkcjom, które ożywają podczas kreatywnej zabawy klockami LEGO.

- Zestawy konstrukcyjne LEGO® spełniają surowe branżowe standardy jakości, dzięki czemu klocki zawsze do siebie pasują i można je za każdym razem z łatwością połączyć i rozdzielić — i tak jest niezmiennie od 1958 roku.

- Elementy LEGO® są zrzucane, podgrzewane, zgniatane, skręcane i badane na wiele innych sposobów. Dzięki temu można mieć pewność, że spełniają rygorystyczne światowe standardy bezpieczeństwa.

Galeria

Szczegóły

  • Indeks 736952
  • EAN 5702016913910
  • Producent Lego
  • Wiek Dla dzieci z klas I-III (+8 lat)

Dodaj opinię

Napisz opinię o produkcie: Podniebna wieża 21173 Lego Minecraft