The wishlist name can't be left blank

Gry przyrodnicze

36 z 53 produktów

Strona

36 z 53 produktów

Strona

Nauka wcale nie musi być nudna i monotonna. Wręcz przeciwnie! Wystarczy wprowadzić do niej elementy ciekawej zabawy. Idealnym rozwiązaniem są angażujące uwagę, przygotowane z dbałością o stronę estetyczną gry dla dzieci. W ofercie naszej internetowej księgarni znajdziesz szeroki wybór zestawów o różnej tematyce, w tym również gry przyrodnicze. Sprawdź, co możemy Ci zaproponować. Zapraszamy!

 

Gry przyrodnicze dla dzieci – okazja do nauki!

 

Gra przyrodnicza to świetna opcja, jeżeli chcesz pokazać dziecku otaczający malucha świat w interesujący i przystępny sposób. Właściwie dobrane do wieku brzdąca przyrodnicze gry edukacyjne są doskonałym sposobem na poszerzenie wiedzy dziecka i zachęcenie go do przyswajania nowych informacji, które mogą okazać się przydatne w szkole lub stać się zaczątkiem nowej pasji. 

 

Poza tym gry i zabawy przyrodnicze dla dzieci to znakomita rozrywka w gronie rówieśników – uczą zdrowej rywalizacji, umiejętności pogodzenia się z porażką oraz ćwiczą zdolności komunikacyjne. Gry przyrodnicze dla dzieci mogą okazać się także świetnym urozmaiceniem rodzinnych wieczorów, pozwalając na lepsze dbanie o więzi ze wszystkimi członkami rodziny.

 

Odpowiednio dobrane gry stanowią również skuteczny trening logicznego myślenia, spostrzegawczości, umiejętności skupienia się na określonym celu, obserwacji, kreatywności i wyobraźni oraz rozumienia świata. Gry efektywnie ćwiczą pamięć oraz samodzielność dziecka. Wybierając gry przyrodnicze dla dzieci koniecznie zwróć uwagę na ich właściwe dopasowanie do wieku Twojej pociechy – gra nie może być zbyt łatwa, ponieważ szybko się znudzi małym graczom. Zbyt trudna rozgrywka będzie dla dziecka natomiast za dużym wyzwaniem, co prowadzi do zniechęcenia i frustracji. Oznaczenia wiekowe producenta są więc ważną wskazówką podczas zakupów.

 

Ciekawa gra przyrodnicza dla dzieci świetnie sprawdzi się jako pomysł na drobny, niezobowiązujący prezent z okazji urodzin, Bożego Narodzenia czy Wielkiej Nocy. Kupując grę spróbuj dobrać tematykę odpowiadającą zainteresowaniom dziecka. Możliwe, że maluch potrzebuje wsparcia edukacyjnego w konkretnych obszarach wiedzy – angażująca gra może Ci w tym pomóc!

 

Fajne gry przyrodnicze w ofercie księgarni

 

Przygotowując ofertę naszej księgarni internetowej ogromny nacisk kładziemy na bardzo dużą różnorodność dostępnych gier i zabawek, wychodząc w ten sposób naprzeciw oczekiwaniom różnych klientów. W asortymencie sklepu znajdziesz również fajne gry przyrodnicze o tematyce geograficznej, pór roku czy gry pozwalające wykonywać ciekawe eksperymenty i doświadczenia. Wybieraj spośród gier takich producentów jak Clementoni, Kapitan Nauka, Trefl, Rebel, Liscianigiochi czy Alexander. 

 

Chcesz, żeby Twoje dziecko lepiej poznało Europę? Wybierz zestaw „Odkrywamy Europę” od Clementoni z dwiema mapami – fizyczną i polityczną w jednej dwustronnej układance. Do gry dodatkowo dołączono talię kart, na których dzieci znajdą wiele ciekawych informacji na temat najważniejszych stolic Europy. Zestaw przeznaczony jest dla uczniów +7 lat. Zależy Ci na tym, żeby Twoja pociecha poszerzyła zasób wiedzy na temat czasów prehistorycznych, sięgnij po grę „Quiz – dinozaury i człowiek pierwotny” Lisciani dla dzieci +5 lat. Quiz został przygotowany na podstawie programu nauczania obowiązującego w szkole podstawowej. W zestawie znajdziesz grę z podziałem na 3 poziomy trudności.

 

Szukasz propozycji, która pozwoli Twojemu dziecku dowiedzieć się więcej na temat uroków Polski? Strzałem w dziesiątkę będzie zestaw „Wielka gra. Polska” Lisciani, dzięki którym maluch dowie się więcej na temat historii i geografii Polski, lokalnej fauny i flory, najsławniejszych Polaków oraz polskich tradycji. Gra przyrodnicza „Miesiące i pory roku” Alexander pozwoli natomiast dziecku uzupełnić swoją wiedzę na temat 4 pór roku oraz nazw i kolejności miesięcy. Dzięki grze dziecko dowie się również jak nazywają się poszczególne dni tygodnia.

 

W naszym sklepie kupisz także inne gry dla nastolatków oraz gry dla dzieci: strategiczne, elektroniczne, matematyczne, językowe, logopedyczne, gry zręcznościowe, logiczne, pamięciowe oraz różnego rodzaju gry planszowe. Zapraszamy!