The wishlist name can't be left blank

Lego Education BricQ Motion Prime 45400 Lego

Dostępny
Indeks
739764
Twój rabat 33% (263,72 zł)
Cena
Cena 536,18 zł 799,90 zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 799,90 zł
- +

Produkty, które mogą Cię zainteresować.

Opis

Lego Education BricQ Motion Prime 45400 Lego

 

Dane produktu:

Zestaw dla nauczycieli i uczniów klas 4-8. Wyjątkowe, kolorowe elementy wspierają uczniów w nauce przedmiotów STEAM, zwłaszcza w poznawaniu zasad fizyki.


Materiały dla nauczycieli, "pierwsze kroki" i przykładowe scenariusze zajęć pomagają rozpocząć pracę z zestawem i skutecznie korzystać z niego na lekcjach.


Zestaw nie zawiera elektroniki, dzięki czemu uczniowie skupiają się na eksperymentowaniu z mechaniką. Koła zębate, przekładnie, ciężarki i żagle wprowadzają uczniów w zasady mechaniki.

 

LEGO® Education BricQ Motion Prime pozwala zaangażować uczniów klas 4–8 szkoły podstawowej w naukę przedmiotów STEAM za pomocą eksperymentowania z siłami, ruchem i oddziaływaniami w kontekście sportu. Zestaw BricQ Motion Prime umożliwia praktyczną naukę w prosty sposób, zapewniając uczniom wiele satysfakcjonujących chwil osobistego odkrywania praw fizyki, kiedy wprawiają klocki LEGO w ruch bez użycia technologii.

562-elementowy zestaw oferuje szeroki wybór klocków specjalnych, takich jak koła zębate, koła, kulki, ciężarki i elementy pneumatyczne, 4 minifigurki i wiele więcej, a tace do sortowania klocków w odpowiednich kolorach ułatwiają proces budowania i umożliwiają szybkie i sprawne sprzątanie na koniec zajęć. W zestawie znajdują się również elementy zamienne oraz wydrukowane instrukcje budowania zawierające inspirujące pomysły, które ułatwią uczniom poznawanie fizyki w akcji.

To wprowadzające środowisko do nauki przedmiotów STEAM oferuje 1 moduł obejmujący 7 zgodnych ze standardami 45-minutowych lekcji zawierających wszystko: od interesujących filmików i arkuszy do wydrukowania, które zaciekawią i zainspirują uczniów, po scenariusze lekcji, filmy dla nauczycieli, rubryki oceniania oraz rozszerzenia, które umożliwią nauczycielom rozwijanie u uczniów umiejętności z dziedziny matematyki i umiejętności językowych. Oferta BricQ Motion Prime jest powiązana z kompleksowym programem rozwoju zawodowego.

 

Zestaw zawiera 562 elementy LEGO®, w tym 4 minifigurki i specjalne elementy mechaniczne, takie jak koła zębate, sprężyny, koła, kulki, klocki-ciężarki, elementy pneumatyczne, łopatki śmigieł, elementy pomiarowe i inne.

Wytrzymała skrzynka do przechowywania klocków z kolorowymi tacami do sortowania ułatwia utrzymanie porządku w klasie.

Wydrukowane instrukcje budowania ułatwią budowanie modeli używanych na zajęciach i podsuną budującym dodatkowe pomysły.

Zawiera również elementy zamienne.

1 moduł obejmujący 7 scenariuszy 45-minutowych lekcji oraz rozszerzenia umożliwiające dodatkowe rozwijanie umiejętności matematycznych i językowych.

Szczegółowe materiały dołączone do każdego scenariusza lekcji ułatwią nawet niedoświadczonym nauczycielom przeprowadzenie ciekawych zajęć.

Galeria

Szczegóły

  • Indeks 739764
  • Producent Lego
  • Wiek Dla dzieci z klas IV-VI (+10 lat)
  • Symbol 45400
  • EAN 5702016677607
  • Ilość elementów 564

Dodaj opinię

Tylko zarejestrowani użytkownicy, którzy dokonali zakupu mogą pisać Recenzje. Proszę Zaloguj się lub Załóż konto