The wishlist name can't be left blank

Gry karciane

36 z 178 produktów

36 z 178 produktów

Gry dla dzieci to doskonała rozrywka, która idzie w parze z wysokimi walorami edukacyjnymi. W ofercie Księgarni Edukacyjnej znajdziesz ich szeroki wybór – wierzymy, że gry są doskonałym upominkiem na wiele różnych okazji. Proponujemy Ci m.in. interesujące gry karciane dla graczy w różnym wieku. Sprawdź!

 

Proste gry karciane: sposób na naukę zdrowej rywalizacji!

 

Wciągająca gra karciana to doskonały sposób, żeby nauczyć dzieci zdrowej rywalizacji, czyli uczciwego współzawodnictwa i umiejętności pogodzenia się z przegraną. Poza tym gry karciane dla dzieci są bardzo interesującą alternatywą dla gier komputerowych i mogą zachęcić brzdące do częstszego aktywności w realnym świecie. Dodatkowo w ten sposób maluchy uczą się działania w grupie oraz ćwiczą swoje umiejętności interpersonalne i komunikacyjne. Poziom trudności gry dopasuj do wielu dzieci, które będą brały udział w rozgrywce. Zbyt trudne lub łatwe gry karciane mogą zniechęcać do dalszej zabawy.

 

Fajne gry karciane – ćwiczenie dla mózgu

 

Gra karciana dla dzieci to znakomite ćwiczenie dla mózgu – rozgrywka ćwiczy koncentrację, rozwija spostrzegawczość oraz umiejętność planowania podejmowanych działań. Poza tym karty i gry karciane dla dzieci wymagają od maluchów logicznego myślenia, przewidywania ruchów przeciwnika i cierpliwości. Takie gry z uwagi na konieczność posługiwania się kartami – trzymania ich w dłoniach w taki sposób, żeby przeciwnik nie widział, jakie karty posiada gracz, wykładania ich na stół itp. – sprawiają, że dziecko ćwiczy swoje umiejętności motoryczne. 

 

Ciekawe gry karciane dla rodziny

 

Ciekawe gry karciane to nie tylko idealna rozrywka dla dzieci w grupie rówieśniczej, ale również dla całej rodziny. Angażuje uwagę wszystkich jej członków, jednocześnie pozwalając w interesujący i rozwijający sposób spędzić wspólnie czas. Rodzinne gry karciane urozmaicają wieczory w gronie rodzinnym, zapewniając rozrywkę, dzięki czemu jednocześnie umożliwiają budowanie więzi z bliskimi osobami. Gry dla dzieci uczą też trudnej sztuki radzenia sobie z porażką i kontrolowania swoich emocji. 

 

Gry karciane dla dzieci w ofercie Księgarni Edukacyjnej

 

W asortymencie naszej księgarni internetowej znajdziesz bardzo duży wybór różnego rodzaju gier, takich jak gry elektroniczne, gry edukacyjne, planszowe, zręcznościowe i pamięciowe. Poza tym możesz skorzystać również z szerokiego wachlarza gier karcianych dla dzieci w różnym wieku – proponujemy Ci zestawy takich producentów jak m.in. Alexander, Egmont, Granna, Kapitan Nauka, Kukuryku, Muduko, Trefl, Rebel czy Cartamundi. Kupując takie gry jak „Bystre oczko”, „Dobble Collector”, „Super Farmer”, „Paszczaki”, „Bójka na słówka” czy „Wiesz, co jesz?” zapewnisz swojemu dziecku ciekawą i pouczającą rozrywkę! 

 

W zależności od tematyki, gry karciane dodatkowo uczą dzieci np. nazywania swoich emocji, zasad zdrowego żywienia oraz ćwiczą refleks i kreatywność. Kup grę, która wesprze rozwój Twojej pociechy. Zapraszamy!