The wishlist name can't be left blank

Wspomaganie rozwoju mowy

36 z 38 produktów

Strona

36 z 38 produktów

Strona

Mowa to jedna z podstawowych umiejętności, które nabywa maluch. Jej nauka stanowi dla dziecka bardzo duże wyzwanie i jest kamieniem milowym w rozwoju Twojej pociechy, dlatego warto pomóc brzdącowi w poznawaniu nowych słówek. W ofercie naszej księgarni edukacyjnej znajdziesz ciekawe gry i zabawy stymulujące rozwój mowy dziecka, przeznaczone dla różnych kategorii wiekowych – sprawdź, co możemy Ci zaproponować!

 

Gry wspomagające rozwój mowy

 

Gry edukacyjne to nasza specjalność! Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że wspieranie rozwoju mowy jest ważne na wielu etapach rozwoju dziecka, dlatego w księgarni kupisz atrakcyjne zestawy zarówno dla maluchów, które dopiero zaczynają wymawiać swoje pierwsze słowa, jak i gry przeznaczone dla starszych dzieci i opracowane z myślą o rozwiązywaniu konkretnych problemów logopedycznych. W naszym asortymencie zamówisz gry wspomagające rozwój mowy takich producentów jak Adamigo, Alexander, Gonge, Kapitan Nauka oraz Palatum.

 

Dokładamy wszelkich starań, żeby gry na rozwój mowy dostępne w księgarni edukacyjnej były przemyślane nie tylko pod względem dydaktycznym – kluczowe znaczenie ma dla nas również ich strona estetyczna, dlatego proponujemy zestawy, które przyciągają uwagę dzieci atrakcyjnymi ilustracjami. Wybieraj gry rozwijające mowę, które dodatkowo ćwiczą dziecięcą pamięć, np. „Memory. Logopedyczny Piotruś” od Komlogo oraz gry uczące sylabowania – „Sylaby w dominie” Alexander to zestaw, dzięki któremu dziecko uczy się dopasowywania sylab w taki sposób, by ułożyć z nim wyrazy dwusylabowe. Gra dodatkowo rozwija spostrzegawczość oraz ułatwia zapamiętanie poprawnej pisowni tworzonych wyrazów.

 

W naszej księgarni edukacyjnej znajdziesz również gry do rozwoju mowy uczące brzdące prawidłowego wymawiania głosek, również tych, które mogą sprawiać maluchowi szczególną trudność, takich jak np. SZ, CZ, Ż, DŻ oraz zestawy ćwiczące budowanie opowieści i poszerzające zasób dziecięcego słownictwa. Gry językowe, logopedyczne oraz gry rozwijające mowę w przystępny sposób wspierają dziecko w zdobywaniu kolejnych umiejętności, pokazując mu, że nauka może być jednocześnie doskonałą zabawą. 

 

Zapoznaj się z naszą ofertą i wybierz produkt, który najlepiej odpowiada indywidualnym potrzebom Twojej pociechy. Asortyment księgarni jest na tyle szeroki, że znajdziesz w nim gry wspierające mowę pasujące w sam raz do oczekiwań i preferencji dziecka. Naszym klientom zapewniamy bezpieczne płatności, a zamówienia realizujemy możliwie jak najsprawniej. Zapraszamy!