The wishlist name can't be left blank

Engino Inventor

Jeżeli twoje dziecko jest zapalonym konstruktorem, klocki to absolutnie podstawowe wyposażenie, jakie powinno się znaleźć w jego pokoju. W naszej ofercie znajdą Państwo klocki Engino Inventor, które są prawdziwym wyzwaniem dla małych twórców!

 

Klocki dla dzieci, które uwielbiają tworzyć!

 

Klocki dla dzieci „Inventor Girl” to doskonała propozycja dla dziewczynek pochłoniętych pasją tworzenia. Proponujemy dwa zestawy klocków, które umożliwiają ułożenie 5 lub 15 różnych modeli. Zestaw zwraca uwagę soczystymi barwami, umożliwiając kreatywną i pomysłową zabawę: samodzielnie lub w zespole. Co więcej, w naszym asortymencie dostępne są także klocki Inventor z serii: samoloty, pojazdy budowlane, samochody czy motocykle, dzięki czemu mały konstruktor ma szansę znaleźć coś co będzie odpowiadało jego zainteresowaniom!

 

Ten rodzaj klocków to prawdziwe wyzwanie, które jednocześnie będzie dla dzieci źródłem radości oraz satysfakcji, ponieważ będą mogły stworzyć coś, co od początku do końca jest tylko dziełem ich rąk. Zestawy klocków Inventor ćwiczą potrzeganie przestrzenne dziecka, wymagają od niego logicznego myślenia oraz umiejętności przewidywania efektów swoich działań. Ponadto, jest to także doskonały trening zdolności manualnych. Dzięki klockom dziecko może uruchomić swoją kreatywność i przenieść się w świat własnej fantazji. Na tym jednak nie koniec zabawy! Ułożone modele znakomicie sprawdzą się w dalszej zabawie – maluch może je wykorzystać na wiele różnych sposobów, w zależności od bieżących potrzeb.

 

Klocki Inventor wymagają od dziecka skupienia oraz uczą naprawiania ewentualnych błędów. Dla dziecięcego konstruktora to doskonała lekcja samokontroli oraz uwagi. Klocki z serii Inventor zapakowane są w wygodne pudełko, w którym można przechowywać wszystkie elementy oraz uporządkować poszczególne zestawy. Same modele są atrakcyjne i dobrze przemyślane, dzięki czemu ich układanie powinno być dla dziecka prawdziwą przyjemnością. Co więcej, nasza księgarnia proponuje zestawy klocków w niskich cenach, umożliwiając tym samym rodzicom wybór tych produktów, które odpowiadają ich możliwościom finansowym.

 

Klocki to specjalizacja naszego sklepu internetowego! Dbamy o to, by oferować Państwu możliwie jak najszerszy wybór klocków różnego typu, dlatego na wirtualnych półkach księgarni można znaleźć między innymi klocki magnetyczne dla dzieci, klocki konstrukcyjne, drewniane czy klocki Lego. Koncentrujemy się na rozbudowie asortymentu i proponowaniu zabawek, które jednocześnie mają edukacyjny charakter.