The wishlist name can't be left blank

Pudełko z klockami 10913 Lego Duplo

Dostępny
Indeks
724875
Twój rabat 20% (29,66 zł)
Cena
Cena 118,99 zł 148,65 zł
- +

Opis

Pudełko z klockami 10913 Lego Duplo

 

Dane produktu:

Klocki i różne elementy zawarte w tej ciekawej zabawce edukacyjnej zachęcą dzieci do bezpośredniego odkrywania świata i kreatywnej zabawy.

Znajome przedmioty wpadają dzieciom w oko, a kolorowe kształty ułatwiają pomysłową zabawę, dzięki czemu ten początkowy zestaw LEGO® DUPLO® tak skutecznie inspiruje młodych budowniczych.

Edukacyjna zabawka dla małych dzieci w wytrzymałym pojemniku znajdziesz samochodzik z ruchomymi kołami, dach, okno, kwiaty, bagietkę, figurki ludzików DUPLO, klocki z cyframi od 1 do 3 oraz komplet klasycznych klocków we wszystkich kolorach tęczy.
Rodzice mogą na każdym kroku uczestniczyć w zabawie i rozwoju swoich małych konstruktorów, razem z nimi ciesząc się z łączenia klocków i elementów na miliony różnych sposobów.

Doskonały prezent dla przedszkolaków Zestawy DUPLO zapewniają młodym budowniczym narzędzia do swobodnej zabawy i wyrażania siebie.
Kolorowe, duże elementy pobudzają wyobraźnię dzieci i są bezpieczne, a do tego łatwo utrzymać je w czystości i zabrać ze sobą w dowolne miejsce.

Budowanie z bezpiecznych klocków i elementów LEGO® DUPLO® oraz zabawa nimi pomoże Twojemu małemu konstruktorowi rozwinąć umiejętność kreatywnego myślenia i rozwiązywania problemów, a także orientację przestrzenną i koordynację wzrokowo-ruchową.

Cechy produktu:

- w komplecie jest 65 kolorowych klocków i znajomych elementów, które pobudzają wyobraźnię dzieci. 

- są to między innymi samochodzik z ruchomymi kołami, dach, okno, kwiatki, bagietka, figurki ludzików DUPLO® i klocki z cyframi od 1 do 3.

- rodzice i opiekunowie mogą na każdym kroku uczestniczyć w zabawie i rozwoju swoich małych konstruktorów, razem z nimi ciesząc się z łączenia klocków i elementów oraz tworzenia pomysłowych modeli i historyjek.

- bezpieczne, kolorowe i duże klocki oraz elementy sprawiają, że ta zabawka edukacyjna dla chłopców i dziewczynek od 18 miesięcy doskonale sprawdzi się jako prezent na Boże Narodzenie, urodziny lub z innej okazji.

- wszystkie intrygujące kolory, kształty, przedmioty, ludziki i cyfry można wygodnie schować do ładnego pojemnika LEGO® DUPLO®.

- można je również połączyć z innymi zestawami DUPLO, by budować jeszcze wspanialsze dzieła.

- ta zabawka konstrukcyjna nie wymaga baterii — siłą napędową jest dziecięca wyobraźnia!

Interaktywne zabawki bez elementów elektronicznych poprawiają koordynację wzrokowo-ruchową i umiejętność rozwiązywania problemów, zapewniając dzieciakom możliwość kontrolowania zabawy.

Zabawa zaczyna się natychmiast po otwarciu pojemnika z klockami. Proste instrukcje podsuną rodzicom i dzieciom inspiracje do budowania — a gdy maluchy raz zaczną budować kreatywne modele, już nigdy nie będą chciały przestać!

Zestawy LEGO® DUPLO® to świetne prezenty dla przedszkolaków.

Rozwijają wyobraźnię, zachęcają do swobodnej zabawy i wspomagają rozwój maluchów.

Zestawy początkowe LEGO® DUPLO® spełniają najwyższe standardy branżowe.

Dzięki temu maluszki mogą z łatwością chwycić, złączyć i rozłączyć klocki — i tak jest niezmiennie od 1969 roku!

Galeria

Szczegóły

  • Indeks 724875
  • Producent Lego
  • Wiek Dla najmłodszych (+18 mies.)
  • Symbol 10913
  • EAN 5702016617740

Dodaj opinię

Napisz opinię o produkcie: Pudełko z klockami 10913 Lego Duplo