The wishlist name can't be left blank

Edukacyjne

36 z 83 produktów

Strona

36 z 83 produktów

Strona

Pięciolatki są ciekawe świata, dlatego warto wspomóc ich rozwój dzięki odpowiednim zabawkom edukacyjnym, które znajdą Państwo w ofercie naszej księgarni. Dokładamy wszelkich starań, by dostępny asortyment stanowił odpowiedź na potrzeby naszych klientów i pozwalał rodzicom na wybór takich zabawek, które przypadną do gustu ich pociechom.

 

Gra „Uczę się angielskiego” producenta Clementoni to świetna zabawka edukacyjna dla 5-latka, który zaczął naukę tego języka obcego, a jego rodzice chcą wesprzeć efektywną edukację poprzez ciekawą zabawę. Gra została skonstruowana w taki sposób, by umożliwić dzieciom poznawanie nowych słówek. W naszej ofercie zresztą znajdą Państwo bardzo szeroki wybór zestawów do nauki języka angielskiego, które są adresowane do pięciolatków. Proponujemy również grę pamięciową dla pięciolatków marki Granna „Szukaj, Szukaj”, która ma szansę zachęcić brzdąca do większego skupienia się oraz będzie ćwiczyła jego refleks i orientację. Co więcej, ta gra jest doskonałą propozycją do zabawy w grupie.

 

Troszczymy się o to, by w naszym asortymencie znalazły się mądre zabawki dla 5-latka o różnej tematyce i konstrukcji, dzięki czemu oferta będzie odpowiadała dzieciom o odmiennych preferencjach. Oferujemy Państwu także quizy oraz puzzle przeznaczone dla 5-latków, które trenują zdolność logicznego myślenia i analizy. Proponujemy ponadto edukacyjne zabawki dla 5-latka w formie zestawów pomagających w nauce pisania oraz specjalny zegar marki GOKI, na którym dziecko będzie mogło ćwiczyć odczytywanie godzin.

 

Wierzymy, że dobra zabawa to najlepsza pomoc owocnej nauki, dlatego w koszyku produktów naszej księgarni, klienci mogą znaleźć także inne zabawki dla 5-latka, na przykład zestaw „Interaktywny organizm człowieka” producenta Dromader, dzięki któremu pociecha będzie w stanie lepiej poznać własne ciało, dowiedzieć się, w jaki sposób jest ono zbudowane oraz jakie są zadania określonych narządów.

 

Szeroki wybór gier i zestawów edukacyjnych poświęconych pięciolatkom, w jaki obfituje oferta księgarni, to wynik troski o rozwój dzieci w tym wieku. Mamy świadomość tego, że wówczas nasze pociechy bywają bardzo zainteresowane otaczającym je światem, zadają wiele pytań, a odpowiednio dopasowane zabawki mogą skutecznie wspomóc poznawanie rzeczywiści oraz naukę. Duży nacisk kładziemy na kompleksowość naszej oferty oraz dostosowanie jej do Państwa wymagań i potrzeb. W związku z tym, ogromne znaczenie ma dla nas atrakcyjność cenowa poszczególnych zabawek. Należy pamiętać, że wybierając określone zabawki, należy mieć na uwadze wiek dziecka.

 

To nie wszystko! Myślimy o wszystkich dzieciach, dlatego w asortymencie dostępne są zabawki dla maluchów w różnych grupach wiekowych. Proponujemy, między innymi, zestawy klocków Lego, które ćwiczą zdolności manuale dzieci oraz ich wyobraźnię przestrzenną, roboty – zabawki, mogące zdobyć serca tych szkrabów, które kochają technologię oraz piasek kinetyczny, dzięki któremu dom może zastąpić piaskownicę.

 

Co więcej, w naszej ofercie znajdą Państwo także przybory szkolne, podręczniki, a nawet plecaki. Poza książkami przeznaczonymi dla dzieci, oferujemy też książki dla osób dorosłych. Chcemy, by na „półkach” naszego sklepu znaleźli Państwo potrzebne produkty w atrakcyjnych dla siebie cenach. Bardzo ważna jest dla nas również odpowiednia obsługa klienta, tworzymy przyjazne miejsce, w którym zakupy dla dzieci mają być prawdziwą przyjemnością. Wiemy, że zabawki to jeden z nierozerwalnych elementów dzieciństwa, więc dokładamy wszelkich starań, by zaproponować rodzicom i ich dzieciom, bogaty, różnorodny asortyment.