The wishlist name can't be left blank

Gry edukacyjne

36 z 283 produktów

36 z 283 produktów

Każdemu rodzicowi leży na sercu solidna edukacja pociechy. Warto jednak zadbać o to, żeby zdobywanie wiedzy nie było żmudnym, trudnym procesem uczenia się na pamięć, ale doskonałą zabawą. Pomóc Ci w tym mogą specjalne gry edukacyjne dla dzieci, które uczą wielu potrzebnych umiejętności – sprawdź, jakie propozycje znajdziesz w ofercie naszego sklepu!

 

Gry edukacyjne dla dzieci: idealne do nauki sylabowania, czytania, pisania lub języka angielskiego

 

Gry edukacyjne dla dzieci to szeroki wybór propozycji, dostosowanych do potrzeb brzdąców w różnym wieku. „Magiczne mozaiki” od Alexander ćwiczą kreatywność, wyobraźnię oraz zdolności motoryczne, gra „Memo. Od A do Ż” Granna nie tylko rozwija umiejętność logicznego myślenia, ale również ułatwia dziecku naukę literek, natomiast gra Trefl z serii „Mały Odkrywca” – „Zawody” pozwala brzdącom zapoznać się z pracą ludzi na różnych stanowiskach. Gra edukacyjna może mieć więc bardzo różną tematykę, którą należy dopasować do indywidualnych potrzeb i oczekiwań Twojej pociechy.

 

Edukacyjne gry dla dzieci to doskonały sposób na zapewnienie maluchom rozrywki, która jednocześnie będzie dla nich pouczająca. Gry muszą być nie tylko interesujące, ale przede wszystkim powinny także mieć atrakcyjnie wizualną formę, która zwróci uwagę małego odbiorcy. Pamiętaj również o tym by gry logiczne, strategiczne, gry planszowe itp. dopasować do wieku dziecka – zarówno jeżeli chodzi o ich tematykę i publikowane treści, jak i poziom trudności. Jeżeli poziom trudności gry będzie zbyt wysoki, dziecko szybko się zniechęci. 

 

Fajne gry edukacyjne dla dzieci w ofercie Księgarni Edukacyjnej

 

Edukacyjne gry planszowe to doskonały pomysł na prezent oraz zabawę w gronie rodzinnym lub w towarzystwie rówieśników. Edukacyjna gra dla dzieci może być również przeznaczona dla pojedynczego gracza. Wybierając odpowiednie publikacje w pierwszej kolejności zwróć uwagę na te obszary wiedzy lub umiejętności, które sprawiają Twojemu dziecku najwięcej trudności. W naszej ofercie znajdziesz fajne gry edukacyjne dla dzieci – słowne i liczbowe, językowe, przyrodnicze oraz geograficzne. Proponujemy Ci także zestawy uczące dzieci kolorów i kształtów, odczytywania czasu na zegarach lub właściwego zachowania w codziennych sytuacjach.

 

W Księgarni Edukacyjnej kupisz gry dla najmłodszych dzieci (+3 miesiące), przedszkolaków, dzieci w wieku szkolnym oraz młodzieży, takich wydawnictw jak Adamigo, Alexander, Brik, Clementoni, Granna, Kapitan Nauka, CzuCzu oraz Trefl. Dbamy o ich różnorodny wybór chcąc wychodzić naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów – dzieci i ich rodziców. Zapraszamy!