The wishlist name can't be left blank

Sensoryczne

36 z 507 produktów

36 z 507 produktów

Rozwój dzieci to dla nas priorytet, dlatego oferta księgarni została zaprojektowana w taki sposób, by proponować klientom przydatne produkty. Proponujemy zabawki edukacyjne dla dzieci w różnym wieku. W naszej ofercie znajdą Państwo także zabawki integracji sensorycznej w bardzo atrakcyjnych cenach.

 

Zabawki sensoryczne dla niemowląt

 

Proponujemy, między innymi, pomoce integracji sensorycznej przeznaczone dla niemowląt, ponieważ doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, jak istotny jest to etap w rozwoju dziecka. W ofercie dostępne są zabawki dla dzieci powyżej 6 miesiąca życia, na przykład specjalna książeczka sensoryczna w formie kamery firmy Babyono czy edukacyjny stolik malucha firmy Fisher Price, który przyciągnie uwagę dziecka dźwiękami i kolorami. Ponadto, stoliczek został wyposażony w wiele ciekawych funkcji. Warto pamiętać, że rolą zabawek sensorycznych jest pozytywne wpływanie na zmysły szkraba.

 

Pomoce sensoryczne dla dzieci w różnym wieku

 

Nasz sklep z zabawkami sensorycznymi proponuje produkty przeznaczone dla dzieci w różnym wieku. W ten sposób chcemy zadośćuczynić potrzebom rodziców i ich pociech. Oferta została przygotowana z najwyższą starannością, w trosce o oczekiwania klientów. Proponujemy, na przykład, „Drzewko smutku i radości”, dzięki któremu dzieci będą mogły poznać, opisać i lepiej zrozumieć określone odczucia. Ponadto, w ofercie księgarni znajduje się również trójkąt – prosty instrument muzyczny, dzięki któremu szkrab może przenieść się w świat nowych dźwięków. Słuch dziecka będzie stymulowało specjalne interaktywne pianinko do łóżeczka, jakie proponujemy w swoim asortymencie, natomiast chatka – sorter z dźwiękami od Smily Play pomoże mu poznawać kształty, a zabawa będzie wymagała skupienia i uwagi. Zabawki muszą być dopasowane do wieku dziecka.

 

Integracja sensoryczna jest bardzo istotna, dlatego nasz sklep internetowy dokłada wszelkich starań, by zaproponować swoim klientom precyzyjnie wyselekcjonowane, ciekawe zabawki, które wzbudzą zainteresowanie w Państwa pociechach, a jednocześnie będą spełniały swoją funkcję. Poza zabawkami sensorycznymi, w swojej ofercie posiadamy także gry edukacyjne, bardzo duży wybór różnego rodzaju klocków oraz puzzle. Co więcej, proponujemy artykuły szkolne: produkty plastyczne, podręczniki, tornistry czy przybory do pisania. Skupiamy się na tym, by zakupy w sklepie były dla Państwa źródłem radości, a nasza oferta w pełni odpowiadała oczekiwaniom klientów. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z dostępnymi produktami!