The wishlist name can't be left blank

Gry planszowe dla 3 latka

Gry planszowe to znakomity pomysł na prezent dla dzieci w różnym wieku. Mają mnóstwo zalet: ćwiczą pamięć, rozwijają wyobraźnię oraz koncentrację, trenują umiejętność skupiania się na wykonywanej czynności i przede wszystkim – są doskonałą rozrywką i prostym przepisem na czas spędzony w gronie rówieśników lub rodziny. W ofercie naszej księgarni edukacyjnej znajdziesz bardzo szeroki wybór produktów – proponujemy Ci gry planszowe dla 3 latka o różnej tematyce, dzięki czemu możesz wybrać wydawnictwo, które idealnie wpisuje się w indywidualne zainteresowania Twojego dziecka. Sprawdź!

 

Planszówki dla 3 latka

 

Gry planszowe dla dzieci mających 3 lata to doskonały trening inteligencji, przewidywania rezultatów podjętych działań, logicznego i kreatywnego myślenia oraz konkurencji – dziecko w czasie rozgrywki ma szansę nauczyć się zdrowej rywalizacji oraz godzenia się z porażką. Odpowiednio dobrane do wieku brzdąca gry planszowe dla 3 latki i 3 latka świetnie formują właściwe zachowania społeczne, ćwiczą cierpliwość i odporność na stres oraz umiejętność planowania kolejnych kroków. 

 

Wybierając gry planszowe dla trzylatka zwracaj przede wszystkim uwagę na oznaczenia wiekowe producenta – dzięki temu zyskasz pewność, że gra będzie odpowiadała możliwościom intelektualnym Twojego maluszka. Produkt powinien być również estetyczny wizualnie, dzięki czemu skuteczniej zainteresuje dziecko i zaangażuje jego uwagę. 

 

Gry planszowe dla dzieci od 3 lat

 

Planszówka dla trzylatka może aktywnie wspierać jego rozwój na wielu różnych płaszczyznach. W naszej ofercie znajdziesz gry dla dzieci w tym wieku takich producentów, jak Adamigo, Alexander, Clementoni, Bigjigs Toys czy Dodo. Oferujemy Ci zarówno gry logiczne, jak i gry przyrodnicze, językowe, rozwijające wyobraźnie itp., dzięki czemu możesz wybrać propozycję najlepiej wpisującej się w indywidualne potrzeby i zainteresowania Twojego dziecka.

 

Jeżeli szukasz gry towarzyskiej, dla większej liczby graczy, sprawdź propozycję Granna „Kot w worku”. Zestaw „Karotka. 1000 pytań” od Lisciani z podświetlanym długopisem, który zapala się, jeżeli dziecko udzieli prawidłowej odpowiedz, motywuje brzdąca do zabawy, jednocześnie pozwalając mu łatwiej przyswajać wiedzę. Edukacyjne walory ma również gra „Sokole oko”, która wzbogaca słownictwo, ćwiczy refleks i pamięć oraz wspomaga rozwój poznawczy.

 

Chcesz pomóc maluchowi w nauce języka angielskiego? Wybierz zestaw „Na tropie angielskich słówek” od Kapitana Nauki, dzięki któremu lepiej zadbasz o edukację językową pociechy. W czasie rozgrywki dziecko musi udzielić prawidłowych odpowiedzi na wylosowane zagadki, co dodatkowo jest doskonałym treningiem pamięci i spostrzegawczości.

 

W księgarni edukacyjnej dokładamy starań, żeby nasz asortyment był możliwie jak najbardziej różnorodny i odpowiadał oczekiwaniom klientów o różnych potrzebach. Zapraszamy!