The wishlist name can't be left blank

Gry eksperymenty i doświadczenia

36 z 37 produktów

Strona

36 z 37 produktów

Strona

Nasza księgarnia edukacyjna bardzo duży nacisk kładzie na szeroki wybór produktów – książek, podręczników, akcesoriów do nauki oraz gier, które są w stanie skutecznie wspierać rozwój dzieci w różnym wieku. W sklepie online znajdziesz m.in. gry edukacyjne o tematyce przyrodniczej przybliżające maluchom tematy geograficzne oraz informacje na temat pór roku. Proponujemy Ci również gry – eksperymenty, idealne dla dzieci, które uwielbiają robić doświadczenia!

 

Gry z eksperymentami dla dzieci w różnym wieku

 

Gry przyrodnicze w doświadczenia to doskonała okazja do nauki przez zabawę – w księgarni edukacyjnej znajdziesz ciekawe propozycje dydaktyczne dla dzieci w różnym wieku. Chcemy wychodzić naprzeciw potrzebom i oczekiwaniom naszych klientów, dlatego dużą wagę przywiązujemy do różnorodności proponowanego asortymentu. Gry z eksperymentami mają różną tematykę, dzięki czemu bez problemu dobierzesz je do indywidualnych potrzeb i zainteresowań Twojego dziecka. Podczas zakupów zwracaj jednak uwagę na oznaczenia wiekowe producenta. Gry eksperymenty i doświadczenia pozwolą dzieciom nie tylko na ciekawe spędzenie wolnego czasu, ale również rozwiną ich kreatywność i pomysłowość oraz zdolność myślenia przyczynowo-skutkowego. Gry eksperymenty i doświadczenia dostarczą brzdącom także mnóstwo radości, zaspokajając naturalną chęć dzieci do odkrywania otaczającego je świata.

 

Gry edukacyjne – doświadczenia. Nauka przez zabawę!

 

Jeżeli Twoje dziecko interesuje się historią oraz wynalazkami, które zmieniły świat, a Ty szukasz gier z tematyki eksperymentów i doświadczeń, które mogą zaspokoić głód wiedzy pociechy, zwróć uwagę na zestaw od Trefl „Mistrz wiedzy. Wynalazki”, przeznaczony dla graczy w wieku 6-9 lat. W czasie rozgrywki dziecko dowie się, kiedy i gdzie powstały przełomowe wynalazki oraz w jaki sposób wpłynęły na życie ludzi.

 

W naszej ofercie znajdziesz również zestawy z serii Science4You Trefl, np. zestaw „Obleśne eksperymenty”, dzięki któremu dziecko wykona aż 11 doświadczeń wyjaśniających mu zjawiska typowe dla ludzkiego ciała – różne rodzaje wydzielin, reakcje żołądkowe czy dźwięki, które wydaje organizm człowieka.

 

Wybieraj również spośród gier o eksperymentach i doświadczeniach w tematyce fizyki, chemii oraz kosmosu! Wszystkie zamówienia realizujemy możliwie jak najbardziej sprawnie, proponując Ci różne formy płatności i wysyłki kupionych produktów. Gwarantujemy Ci również bezpieczeństwo transakcji! Zapraszamy do zakupów, a w razie pytań lub wątpliwości, chętnie pomożemy.