The wishlist name can't be left blank

Edukacyjne

36 z 56 produktów

Strona

36 z 56 produktów

Strona

Naszym celem jest wspieranie edukacji Państwa dzieci, dlatego w naszej ofercie dostępny jest bardzo duży wybór ciekawych, atrakcyjnych zabawek, które jednocześnie mogą stanowić czynnik wspierający rozwój pociechy. Proponujemy, między innymi, zabawki interaktywne dla 7-latka. Oferta księgarni jest ciągle ulepszana i przygotowana z największą starannością w trosce o potrzeby naszych klientów.

 

Zabawki dla siedmiolatka

 

Jakie zabawki kreatywne dla 7-latka jesteśmy w stanie Państwu zaproponować? Oferujemy klocki Lego w zestawach stworzonych dla siedmiolatków, dzięki którym dziecko ma szansę rozwijać swoją wyobraźnię przestrzenną, a jednocześnie może uruchomić własną pomysłowość. Poza tym, w naszej ofercie proponujemy grę firmy GOKI „Mistrz logiki”, pozwalającą, jak sama nazwa wskazuje, na efektywny trening zdolności logicznego myślenia.

 

Inne, ciekawe zabawki dla siedmioletniego chłopca i dziewczynki to chociażby „Interaktywny EduGlobus. Poznaj świat” Clementoni, który może przypaść do gustu dzieciom z pasją podróżniczą, interesujcym się innymi krajami i geografią. Globus daje wiele możliwości zabawy, a jednocześnie zwiększa wiedzę siedmiolatka o otaczającym go świecie.

 

Zabawki dla siedmiolatki

 

Różnego rodzaju quizy i gry edukacyjne to doskonała zabawka dla siedmioletniej dziewczynki i chłopca. W naszej ofercie dostępny jest specjalny „Quiz ortograficzny” firmy Granna, dzięki któremu maluch może łatwiej przyswoić pisownie problematycznych wyrazów. To świetna propozycja zarówno dla tych dzieci, które mają problemy z ortografią, jak również tych, które po prostu chcą poćwiczyć czy utrwalić zdobyte umiejętności. Dzięki grze firmy Alexander „Jakie to flagi”, dzieci mogą szybko nauczyć się rozpoznawania poszczególnych flag, natomiast gra planszowa Hippocampus „Byli sobie odkrywcy”, nawiązująca do popularnej bajki, to okazja do zdobycia wiedzy na temat ważnych dla historii ludzkości wynalazków, która jednocześnie ćwiczy spostrzegawczość. Zabawki muszą być dopasowane do wieku dziecka.

 

Proponujemy Państwu wiele interesujących zabawek edukacyjnych przeznaczonych dla siedmiolatków. Nasza oferta została stworzona z myślą o kupujących, dlatego wiele wysiłku wkładamy w jej poszerzanie oraz staranne dobieranie poszczególnych produktów. Poza zabawkami dla 7-latków, oferujemy zabawki dla dzieci w różnych przedziałach wiekowych, sprzęt komputerowy i multimedialny, meble, a także akcesoria szkolne i podręczniki. Chcemy, by rodzice mogli w jednym miejscu znaleźć to, czego potrzebują ich pociechy! Naszym celem jest zapewnienie Państwu łatwych, przyjemnych zakupów.