The wishlist name can't be left blank

Gry planszowe dla 8 latka

36 z 40 produktów

Strona

36 z 40 produktów

Strona

W naszej internetowej księgarni edukacyjnej oferujemy Ci bardzo szeroki wybór produktów dla dzieci w różnym wieku, starając się wychodzić naprzeciw ich potrzebom i oczekiwaniom. Dużą część naszego asortymentu stanowią rozwijające gry dla dzieci, dzięki którym brzdąc może uczyć się nowych umiejętności, utrwalać te już zdobyte i przyswajać wiedzę w czasie pasjonującej zabawy. Na szczególną uwagę rodziców, którym zależy na tym, żeby dziecięca rozrywka miała również walory edukacyjne zasługują przede wszystkim gry planszowe. W sklepie kupisz ciekawe gry planszowe dla dzieci 8 latka o różnorodnej tematyce, dzięki czemu dobierzesz je do indywidualnych zainteresowań i preferencji dziecka. Zapraszamy!

 

Gry planszowe dla dzieci od 8 lat

 

Planszówka dla 8 latka to idealny pomysł na prezent! Grę możesz śmiało podarować z różnych okazji – urodzin, imienin, gwiazdki czy Dnia Dziecka. To bardzo uniwersalny upominek, a w naszej ofercie znajdziesz gry planszowe dla ośmiolatków dostępne w bardzo dużej rozpiętości cenowej – to pozwoli Ci na wybór produktu, który będzie dostosowany do Twoich możliwości finansowych. Proponujemy zarówno bardzo tanie gry, jak i droższe zestawy, dbając o to, by oferta sklepu była dostępna dla klientów o różnym budżecie. 

 

Planszówki dla 8 latka

 

Gry planszowe dla dzieci mających 8 lat mogą wszechstronnie wspierać ich rozwój. Po pierwsze, ułatwiają nawiązywanie interakcji z graczami oraz wspomagają dziecko w nauce tworzenia więzi społecznych. Po drugie, uczą zdrowej rywalizacji oraz radzenia sobie z trudnymi emocjami – uczuciem porażki, napięciem związanym z działaniem pod presją czasu itp. Po trzecie, gry planszowe dla 8 latków, w zależności od tematyki, mogą trenować umiejętności dziecka w zakresie nawiązywania współpracy i rozwiązywania ewentualnych konfliktów. Po czwarte, są doskonałym treningiem skupienia, koncentracji, logicznego myślenia, cierpliwości, planowania działań oraz przewidywania ich konsekwencji. 

 

To doskonała forma rozrywki bez telefonu, telewizora czy komputera w tle. Gry planszowe dla 8 latka mogą sprawdzić się, jeżeli szukasz sposobu na to, żeby odwiedzający Twoją pociechę rówieśnicy nie korzystali z technologii lub chcesz zaangażować w zabawę całą rodzinę, zacieśniając w ten sposób łączące Was więzi. Gry planszowe warto zabrać ze sobą w podróż – wiele z nich bez problemu może być używanych podczas lotu samolotem czy jazdy autem, dzięki czemu dzieci nie będą się nudzić. Przydadzą się również po przyjeździe na miejsce!

 

Gry planszowe dla 8 latka – chłopca

 

W naszej księgarni edukacyjnej proponujemy Ci bardzo duży wybór gier planszowych dla 8 latka – zarówno chłopca, jak i dziewczynki. Wybierając odpowiedni zestaw, kieruj się przede wszystkim preferencjami Twojego dziecka. Kupując grę edukacyjną możesz dodatkowo zwrócić uwagę na to, w jakich obszarach pociecha potrzebuje pomocy i wsparcia. Właściwie dobrana gra zdecydowanie ułatwia naukę i przyswajanie wiedzy. Dziecko często nawet nie wie, kiedy utrwala nowe informacje, przydatne w późniejszej edukacji szkolnej lub codziennym życiu.

 

Gry planszowe dla 8 latki – dziewczynki

 

Niezależnie od tego, czy szukasz gier planszowych dla 8 letniej dziewczynki, czy chłopca, koniecznie sprawdź, co znajdziesz w naszej ofercie. Potrzebujesz gry, która poszerzy dziecięcy zasób słów i będzie doskonałym treningiem umiejętności działania pod presją czasu? Wybierz zestaw „Ostatnia litera”. Zadaniem graczy jest tworzenie nowych słów zaczynających się na ostatnią literę wyrazu, który został podany przez innego gracza. Chcesz, żeby dziecko poćwiczyło swoje zdolności logicznego myślenia i planowania? Postaw na „Monopoly 007” – gra nawiązuje do postaci Jamesa Bonda, dlatego będzie nie lada gratką dla fanów filmowej serii. Dziecko uwielbia Harry’ego Potter’a? W takim razie bardzo możliwe, że do gustu przypadnie mu gra „Wyścig do Pucharu Trójmagicznego” lub „Korytarze Hogwartu”. Wybieraj spośród ciekawych propozycji takich producentów, jak Alexander, Epee, Granna. Egmont oraz Cartamundi. 

 

Dodatkowo, w naszym sklepie kupisz również gry planszowe dla młodszych dzieci, w tym gry planszowe dla 6 latka oraz angażujące gry planszowe dla 7 latka i zestawy dla starszych brzdąców, np. gry planszowe dla 9 latka. W księgarni edukacyjnej dbamy o różne potrzeby klientów. Sprawdź, co możemy zaproponować Twojej pociesze! W razie pytań, jesteśmy do dyspozycji.