The wishlist name can't be left blank

Gry zręcznościowe

36 z 119 produktów

36 z 119 produktów

Gry to doskonały sposób na połączenie przyjemnego z pożytecznym – dziecko może nie tylko świetnie się bawić, ale przede wszystkim – rozwijać nowe, potrzebne umiejętności. W ofercie naszej internetowej księgarni znajdziesz ciekawe, angażujące uwagę gry zręcznościowe, które dadzą maluchowi mnóstwo radości!

 

Gry zręcznościowe dla dzieci – idealny trening zdolności manualnych

 

Gra zręcznościowa to idealne rozwiązanie, jeżeli zależy Ci na tym, żeby zapewnić dziecku rozrywkę, która jednocześnie uczy skupienia uwagi na wykonywanych czynnościach, logicznego myślenia oraz rozwija spostrzegawczość. Gry zręcznościowe dla dzieci skutecznie poprawiają również sprawność manualną oraz pokazują maluchom, jak powinna wyglądać zdrowa rywalizacja. Są idealnym rozwiązaniem w czasie zabawy w grupie rówieśniczej. Niektóre gry sprawnościowe dla dzieci dodatkowo ćwiczą zdolność do planowania podejmowanych działań oraz myślenie strategiczne. 

 

Gry zręcznościowe dla całej rodziny: spędźcie czas razem!

 

Gra zręcznościowa dla dzieci i dorosłych to doskonała okazja, żeby cała rodzina mogła spędzić wspólnie czas. Zabawa w gronie najbliższych jest natomiast idealnym sposobem na pogłębianie rodzinnych więzi – idealnie sprawdzi się w czasie długich jesiennych wieczorów lub świąt. Wybierając odpowiedni zestaw zwróć jednak uwagę na to, żeby gra była dostosowana do wieku wszystkich graczy. Zbyt trudna lub za łatwa rozgrywka niepotrzebnie zniechęci dzieci. 

 

W asortymencie naszej księgarni znajdziesz różne gry, które zdecydowanie mogą przypaść do gustu Twojemu maluchowi, w tym również gry matematyczne. Dokładamy wszelkich starań, żeby w ofercie sklepu klienci mogli znaleźć gry dla dzieci w różnym wieku, zarówno dla najmłodszych maluchów, jak i gdy zręcznościowe dla nastolatków. Proponujemy Ci gry planszowe zręcznościowe oraz gry edukacyjne, dlatego możesz wybrać produkt, który najlepiej wpisze się w potrzeby i preferencje dziecka.

 

Wybieraj spośród oferty gier zręcznościowych takich producentów jak Adamigo, Alexander, Bigjigs Toys, Centrum Akson oraz Dumel Discovery. Sprawdź np. grę zręcznościową „Akrobaci” od francuskiej marki Janod, której celem jest stworzenie możliwie jak najwyższej konstrukcji. Gra bardzo dobrze ćwiczy koncentrację oraz uczy rozpoznawania kolorów. Jest przeznaczona dla przedszkolaków (+5 lat). 

 

Kolejna propozycja z naszej oferty to gra magnetyczna w łowienie rynek od Bigjigs Toys. Zabawka doskonale rozwija koordynację oraz sprawność małych rączek – zadaniem malucha jest złapanie jak największej liczby rybek i morskich stworzonej. Zobacz też gry zręcznościowe w przeplatanki lub nawlekanki, które ćwiczą zdolności motoryczne, klasyczną Jengę, Domino oraz serię Balance do Alexander – zabawki uczą cierpliwości, uważności oraz koordynacji wzrokowo – ruchowej. 

 

Nasza oferta jest tworzona z myślą o potrzebach Twoich i Twojego dziecka. Duża różnorodność gier zręcznościowych pozwoli Ci wybrać produkty, które skutecznie wesprą rozwój pociechy. Zapraszamy!