The wishlist name can't be left blank

Wafle

36 z 80 produktów

Strona

36 z 80 produktów

Strona

Układanie klocków może stać się dla dziecka niezwykłą przygodą, która przeniesie malucha do krainy własnej wyobraźni. Są bez wątpienia jedną z tych zabawek, która poza radością płynącą z zabawy, jest w stanie zapewnić również walory edukacyjne. W ofercie naszej księgarni znajdą Państwo bardzo szeroki wybór klocków: od klocków Lego, po klocki konstrukcyjne dla dzieci, które obudzą w nich pasję tworzenia. Co więcej, proponujemy również plastikowe klocki waflowe.

 

Konstrukcyjne klocki waflowe

 

Dlaczego przestrzenne klocki wafle mogą przypaść do gustu naszym dzieciom? Ich specyficzny kształt sprawia, że klocki można sprawnie ze sobą łączyć, tworząc tym samym ciekawe konstrukcje. Plastikowe klocki – kratka to znakomity prezent dla dzieci, które mają zapędy twórcze lub rodzice chcą w nich rozwijać zdolności konstruktorskie. Klocki są kolorowe, dzięki czemu, poza kształtami, maluchy mogą dobierać również odpowiednie barwy, dając upust swojej fantazji.

 

Klocki wafle dla dzieci są szansą na doskonałą zabawę, która jednocześnie będzie ćwiczyła zdolności manualne maluchów. Oferta księgarni proponuje zestawy klocków składające się z różnej ilości elementów. W naszym sklepie mogą Państwo kupić zestaw 150, 48 lub 200 elementów.

 

Klocki gofry

 

Duże klocki wafle są świetną propozycją dla kreatywnych dzieci, ponieważ pozwalają na wprowadzenie ich pomysłów w życie. Maluch może nauczyć się planowania oraz przygotowywania ciekawych schematów. Klocki to znakomita szkoła twórczego myślenia, która jednocześnie pozwala okiełznać postrzeganie przestrzenne. Warto dodać, że w zabawie z klockami śmiało mogą uczestniczyć rodzice, rodzeństwo czy przyjaciele dziecka, dzięki czemu wspólne układanie elementów będzie nosiło ślady pracy zespołowej. Klocki są odpowiednio opakowane, więc w razie potrzeby można je zabrać ze sobą, na przykład w podróż.

 

Specyficzny kształt kratki sprawia, że gotowe konstrukcje wykonane z klocków waflowych prezentują się bardzo oryginalnie i w ten sposób dziecko może stworzyć schematy, które przydadzą się w zabawie: budynki, ogrodzenia itp. Maluch jest ograniczony wyłącznie własną wyobraźnią i bez problemu może wcielić w życie swoje pomysły. Klocki gofry, które są dostępne w naszym asortymencie, cechuje zachęcająca cena. Staramy się zaproponować możliwie jak największy wybór, jednocześnie dbając o potrzeby i oczekiwania klientów. Mamy świadomość tego, że zabawki to synonim dzieciństwa, dlatego chcemy dostarczyć Państwu produkty, które skradną serca maluchom, także tym o wysokich oczekiwaniach.