The wishlist name can't be left blank

Gry kolory i kształty

Gry dla dzieci to doskonały sposób na wspieranie rozwoju brzdąca, jednocześnie zapewniając mu ciekawą, angażującą rozrywkę. W ofercie naszej internetowej księgarni edukacyjnej znajdziesz bardzo szeroki wybór interesujących gier dla maluchów w różnym wieku – zarówno dla najmłodszych brzdąców, jak również dzieci, które uczestniczą w edukacji szkolnej. Proponujemy Ci m.in. gry kolory kształty, dzięki którym dziecko łatwiej przyswoi sobie odpowiednie nazewnictwo, nauczy się rozpoznawania kolorów i kształtów oraz ich porządkowania. 

 

Gra kolory

 

Gry kolory dla dzieci są strzałem w dziesiątkę, jeżeli chcesz pomóc dziecku w nauce ich nazw. Żmudne zapamiętywanie kolejnych pojęć może być dla brzdąca dużym wyzwaniem, które dopasowana do jego wieku gra kolory dla dzieci jest w stanie znacząco uprościć. W naszej ofercie znajdziesz takie gry, jak m.in. „Moje pierwsze memo. Kolory” wydawnictwa Amada – gra memory umożliwia maluchowi aktywne ćwiczenie pamięci oraz zestaw „Montessori. Figury i kolory” od Clementoni – dziecko uczy się kolorów i kształtów poprzez nakładanie kart z wycięciami na karty z konkretnymi kolorami. Dla dzieci +18 miesięcy lubiących gry w kolory polecamy np. grę „Akademia CzuCzu. Kolory” – układanie puzzli nie tylko uczy dziecko nazw kolorów, ale również rozwija małą motorykę, spostrzegawczość, koncentrację oraz umiejętność logicznego myślenia. 

 

Gry kształty

 

Gra w kształty to kolejna propozycja dla maluchów, która może skutecznie wspomagać malucha w nauce nowych umiejętności. Jeżeli lubisz wysokiej jakości drewniane zabawki, sprawdź drewniane puzzle Melissa&Doug „Kształty i kolory” – puzzle mają różne kształty i są pogrubione, dzięki czemu łatwiej można je chwycić. Zestaw doskonale ćwiczy koordynację wzrokowo-ruchową, motorykę małą oraz zdolności manualne Twojej pociechy. Dzięki puzzlom dziecko ma szansę nie tylko łatwiej przyswoić wiedzę na temat kształtów i kolorów, ale również dodatkowo uczy liczenia i rozpoznawania dźwięków. 

 

Gry kolory i kształty dostępne w Księgarni Edukacyjnej przyciągają dziecięcy wzrok: są estetycznie wykonane, dzięki czemu zwracają dziecięcą uwagę. W asortymencie Księgarni Edukacyjnej znajdziesz gry takich wydawnictw, jak Liscianigiochi, Trefl czy Alexander – dokładamy wszelkich starań, żeby nasza oferta odpowiadała potrzebom dzieci w różnym wieku i o różnych zainteresowaniach. Sprawdź również inne gry, które kupisz w sklepie – proponujemy Ci m.in. gry matematyczne, pamięciowe, edukacyjne, rodzinne i zręcznościowe. Zapraszamy!