The wishlist name can't be left blank

+5 lat

36 z 446 produktów

36 z 446 produktów

Wybór odpowiedniej zabawki spoczywa na barkach rodzica. Czym warto się kierować? Zainteresowaniami i wiekiem swojej pociechy oraz funkcjami, jakie zabawka ma spełniać. Nasza księgarnia edukacyjna proponuje Państwu bardzo szeroki wachlarz zabawek dla dzieci w różnym wieku, w tym zabawki interaktywne dla 5-latka. Co jeszcze jesteśmy w stanie zaproponować naszym klientom?

 

Zabawki dla pięcioletniego chłopca i dziewczynki

 

Dostępne w naszej ofercie zestawy klocków Lego, dedykowane dzieciom w tym wieku, to doskonała zabawka dla 5-latka, który uwielbia klockowe przygody! Klocki są zabawką wymagającą od dziecka poświęcenia im wystarczającej ilości czasu oraz uwagi. Co więcej, stanowią one trening dla wyobraźni przestrzennej pociechy oraz ćwiczą jej umiejętności manualne. W asortymencie księgarni pięciolatki znajdą zestawy, które pozwolą im zaprezentować swoje zdolności w tym względzie. Przy okazji, gotowe modele mogą posłużyć brzdącom do zabawy – tutaj liczy się wyobraźnia dziecka.

 

Wszelkiego rodzaju gry, dedykowane dzieciom w tej grupie wiekowej, to kolejne mądre zabawki dla 5-latka, które nie tylko wypełnią jego czas wolny, ale będą stanowiły również trening dla jego mózgu. Oferta księgarni obejmuje gry dla pięciolatków, które zostały stworzone z myślą o aktywnej nauce języka angielskiego czy cyferek. Znajdziemy w niej także model Ziemi, przeznaczony dla dzieci, które ukończyły pięć lat. Dzięki modelowi szkraby mogą lepiej poznać budowę naszej planety, dlatego to ciekawa zabawka dla małych odkrywców.

 

Kreatywne zabawki dla 5-latka pobudzają wyobraźnię!

 

W naszym asortymencie proponujemy specjalną głowę lalki, dedykowaną pięciolatkom, której włosy można w dowolny sposób układać, realizując własne pomysły. To super zabawki dla 5-latka lub 5-latki, jeśli dziecko jest fanem fryzjerstwa. Co jeszcze jesteśmy w stanie zaoferować naszym małym klientom, którzy skończyli pięć lat? Zaprojektowany dla dzieci w tej grupie wiekowej, fartuszek do malowania marki Goki. Dziecko może stworzyć na jego powierzchni swój rysunek i zrealizować własne pomysły. Dla szkraba to spora gratka, ponieważ zestaw pozwoli mu zademonstrować własne zdolności plastyczne oraz stworzyć oryginalny projekt.

 

Dla pięciolatków przygotowaliśmy również grę interaktywną „Dookoła świata” marki Dromader, doskonałą dla małych podróżników, którzy są zainteresowani innymi państwami i chcą się jak najwięcej dowiedzieć na ich temat. Dzieci w tym wieku mogą być zainteresowane także specjalnym modelem „Interaktywny Organizm Człowieka”, stworzonym przez tę samą markę, który pozwala na lepsze poznanie własnego ciała. Przy jego pomocy, brzdące dowiedzą się, co skrywają ich własne organizmy oraz jakie zadania pełnią określone organy. To znakomite zabawki dla pociech ciekawych świata, które chcą lepiej poznać siebie i własne otoczenie. Zabawki zawsze muszą być dopasowane do wieku dziecka – należy sprawdzić, jakie zalecenia w tym względzie daje producent.

 

Nasza oferta dla pięciolatków została stworzona z myślą o różnych potrzebach dzieci w tym wieku. Kompletując poszczególne produkty, na uwadze mieliśmy również ich odmienne zainteresowania. Chcemy, żeby każdy brzdąc mógł znaleźć w proponowanym asortymencie zabawkę, dzięki której spędzi miło czas. Ponadto, proponujemy zabawki dla dzieci w różnych przedziałach wiekowych. Dostępna oferta obejmuje, między innymi, klocki waflowe, stempelki, przeplatanki, pieczątki czy klocki Lego. Specjalizujemy się w sprzedaży zabawek edukacyjnych, które zwiększają szanse rozwojowe dzieci. Sprzedajemy również artykuły szkolne, książki, w tym książki dla osób dorosłych oraz podręczniki. Nasza księgarnia została stworzona z myślą o naszych klientach i ich pociechach!