The wishlist name can't be left blank

Magformers

Zabawa może być dla dziecka nie tylko formą przyjemnego spędzania czasu, ale również ciekawym, rozwijającym doświadczeniem, które przyniesie korzyści w przyszłości. Wystarczy wyposażyć malucha w odpowiednie narzędzia, w postaci przykuwających uwagę zabawek, które znajdą Państwo w ofercie naszej księgarni!

 

Dlaczego warto sięgnąć po klocki magnetyczne?

 

Na szczególną uwagę zasługują między innymi klocki magnetyczne dla dzieci, które wzbudzają zainteresowanie sposobem działania. Dla maluchów zabawa z takimi klockami będzie nie lada frajdą! Proponujemy Państwu klocki uznanego producenta – Magformers, które można wykorzystać na wiele sposobów. To dziecko decyduje o tym, jakie konfiguracje czy konstrukcje układa z klocków, trenując tym samym swoją fantazję oraz aktywnie poznając świat.

 

Klocki magnetyczne Magformers dostępne są w różnych kształtach, co potęguje radość płynącą z zabawy. Zestaw „My first set line” daje dzieciom możliwość skompilowania wielu nietypowych struktur, wymaga dopasowania do siebie poszczególnych elementów, dzięki czemu jednocześnie zmusza do myślenia przyczynowo-skutkowego. Klocki magnetyczne dostępne w tym zestawie pozwalają bawić się barwami i ćwiczyć zmysł estetyczny poprzez ich dopasowywanie.

 

Klocki magnetyczne w naszej ofercie!

 

W naszej ofercie znajdą Państwo również zestaw „Inspire set line”, który kusi pięknymi kolorami i daje dziecku możliwość ułożenia kilku wzorów, trenując w ten sposób swoje zdolności manualne. Co więcej, przygotowane przy użyciu klocków magnetycznych figury mogą być z powodzeniem wykorzystane w późniejszej zabawie. Wybierając odpowiedni zestaw należy zwrócić przede wszystkim uwagę na to, dla dzieci w jakim wielu jest on przeznaczony oraz ile elementów zawiera.

 

Proponujemy klocki magnetyczne dla trzylatka, jak również klocki dla dzieci w starszym wieku. Bardzo dbamy o to, by sprzedawane przez nas zestawy klocków były różnorodne i przyciągały zainteresowanie dzieci, jednocześnie zapewniając im szansę edukacyjne oraz świetną zabawę.

 

Klocki magnetyczne to oryginalna alternatywa dla klocków w tradycyjnej formie, która pozwala jednocześnie na aktywne ćwiczenie wyobraźni, zachęca dzieci do myślenia oraz trenuje zdolności twórcze. Razem z klockami magnetycznymi, mały konstruktor może żonglować kształtami, układając takie figury, jakie tylko przyjdą mu do głowy. Klocki magnetyczne to zabawa i edukacja w jednym! W naszej ofercie znajdą Państwo również klocki Lego, klocki konstrukcyjne dla dzieci czy klocki Cobi. Poza różnorodnym wachlarzem zestawów klockowych, jesteśmy w stanie zaproponować Państwu także promocyjne ceny naszych produktów oraz sprawną dostawę.