The wishlist name can't be left blank

Pudełko z klockami Deluxe 10914 Lego Duplo

Dostępny
Indeks
724876
Twój rabat 20% (52,50 zł)
Cena
Cena 209,60 zł 262,10 zł
- +

Opis

Pudełko z klockami Deluxe 10914 Lego Duplo

 

Dane produktu:

Różnorodny i wielofunkcyjny zestaw LEGO® DUPLO® Pudełko z klockami Deluxe zainspiruje dzieci do długich godzin kreatywnej, rozwijającej zabawy.

Kolorowe klocki i specjalne elementy zainteresują każdego malucha i zachęcą go do entuzjastycznej zabawy.

Zestaw konstrukcyjny LEGO dla przedszkolaków — z własnym pojemnikiem do przechowywania W wytrzymałym pojemniku mali odkrywcy znajdą emocjonujące inspiracje i pomysły na budowanie.

Są tu samochodzik, okno, kwiaty, balony, prezenty i tort, klocki z cyframi od 1 do 5 oraz oczywiście niesamowita kolekcja klocków LEGO® we wszystkich kolorach tęczy. Rodzice i opiekunowie mogą na każdym kroku uczestniczyć w zabawie i rozwoju swoich małych konstruktorów, razem z nimi ciesząc się z łączenia klocków i elementów oraz budowania pomysłowych modeli.

Edukacyjne zabawki konstrukcyjne dla maluchów Zestawy LEGO® DUPLO® to świetne prezenty dla małych dzieci.

Kolorowe, duże elementy pobudzają wyobraźnię maluchów i zachęcają do swobodnej rozrywki, zapewniając przedszkolakom możliwość kontrolowania zabawy.

Bezpieczne klocki i elementy LEGO® DUPLO® mają dobroczynny wpływ na młode umysły. Niezliczone możliwości kreatywnej, bezpośredniej zabawy oznaczają ogromne korzyści dla rozwoju dziecka.

Cechy produktu:

- rozpal wyobraźnię dzieci 85 kolorowymi klockami

- w kolekcji znajdziesz wiele intrygujących i znajomych kształtów: samochodzik, okna, kwiaty, balony, prezenty, tort i klocki z cyframi. Dzięki tej różnorodności dzieci będą miały wiele okazji do zabawy i nauki

- nowoczesny wygląd budynków, ludzików i przedmiotów przypadnie do gustu rodzicom i opiekunom, którzy razem ze swoimi maluchami mogą budować, tworzyć i wymyślać modele, tym samym uczestnicząc na każdym kroku w zabawie i rozwoju swoich małych konstruktorów

- kolorowe klocki i elementy są łatwe do chwycenia małymi rączkami, dzięki czemu ta zabawka edukacyjna dla maluchów od 18 miesięcy doskonale sprawdzi się jako prezent na Boże Narodzenie, urodziny lub z innej okazji.

- kolorowy zbiór klocków, elementów, cyfr i figurek można wygodnie schować do żółtego pojemnika z pokrywką ozdobioną ośmioma wypustkami LEGO® DUPLO®. Klocki można również połączyć z innymi zestawami DUPLO, by budować jeszcze więcej dzieł.

- produkt nie wymaga baterii.

Zabawa eksploracyjna zaczyna się od razu po otwarciu zestawu i napędzana jest wyłącznie nieograniczoną wyobraźnią dzieci!

Proste instrukcje zawierają pomysły i inspiracje do budowania dla rodziców i dzieci. A gdy maluchy wciągną się w kreatywne budowanie oraz pomysłowe i rozwijające odgrywanie ról, już nigdy nie będą chciały przestać!

Zestawy LEGO® DUPLO® to świetne prezenty dla przedszkolaków. Są starannie zaprojektowane z myślą o początkujących, ciekawskich konstruktorach i zapewniają im wiele godzin swobodnej zabawy.

Zabawki konstrukcyjne LEGO® DUPLO® spełniają najwyższe standardy branżowe. Dzięki temu maluszki mogą z łatwością chwycić, złączyć i rozłączyć klocki — i tak jest niezmiennie od 1969 roku!

Galeria

Szczegóły

  • Indeks 724876
  • Cena 262,10 zł
  • Wiek +18 msc
  • Symbol 10914
  • EAN 5702016617757
  • Ilość elementów 85

Dodaj opinię

Napisz opinię o produkcie: Pudełko z klockami Deluxe 10914 Lego Duplo