The wishlist name can't be left blank

Informacje dla rodziców

Księgarnia Edukacyjna jest internetową platformą sprzedażową Grupy MAC S.A., jedynej na polskim rynku firmy z kompleksową ofertą dla szkoły, nauczyciela, ucznia i rodzica.

W swojej ofercie posiadamy szeroką gamę podręczników szkolnych, literaturę dla dzieci i młodzieży, książki i pomoce z zakresu logopedii i terapii pedagogicznej, a także szeroki zakres zabawek i pomocy edukacyjnych. Przykładamy ogromną uwagę do tego, by oferowane przez nas pomoce były bezpieczne dla maluchów, rozwijające i zapewniały dobrą zabawę!

Skupiamy się głównie na jakościowych zabawkach edukacyjnych, wykonanych z estetycznych i dobrych jakościowo materiałów, często drewnianych, ekologicznych. Wspierających rozwój dziecka i rozwijających małą i dużą motorykę oraz wspomagających integrację sensoryczną. Oferujemy produkty dla najmłodszych dzieci, w postaci mat edukacyjnych, leżaczków, zestawów do karmienia, przez pierwsze puzzle, układanki, po naukę zjawisk atmosferycznych i języków obcych.

Dobieramy książki i pomoce tak aby mogły zapewnić dziecku dobrą zabawę i łatwiejszy start w życiu przedszkolnym i szkolnym.