The wishlist name can't be left blank

Przeplatanki i pętle

36 z 58 produktów

Strona

36 z 58 produktów

Strona

Zdolności manualne, kreatywność i wyobraźnię warto ćwiczyć już w dzieciństwie! Rodzice, którzy chcą, by ich dzieci poznały smak samodzielnego tworzenia, mogą sięgnąć po przeplatanki – zabawkę, która będzie w stanie dostarczyć ich pociechom dużo radości!

 

Przeplatanki dla dziewczynki

 

W naszej ofercie znaleźć można zestawy przeplatankowe, które przypadną do gustu zarówno chłopcom, jak i dziewczynkom. Kolorowe sznureczki pozwolą maluchom zanurzyć się w barwny świat tworzenia i spróbować w nim własnych sił. Zestawy: „Przeplatanki przyroda” i „Przeplatanki pojazdy” umożliwiają własnoręczne skompletowanie różnych modeli, jednocześnie trenując sprawność dziecięcych rączek.

 

Zestaw „Przeplatanka drzewo” to prawdziwe wyzwanie dla dziecięcej kreatywności – maluch ma za zadanie wpleść poszczególne elementy układanki w odpowiednie miejsca. Przeplatanka w formie planszy natomiast daje dzieciom i ich pomysłowości naprawdę szerokie pole do popisu: kolorowe sznureczki i mnóstwo dziurek – to wszystko sprawia, że dzieci mogą układać ciekawe kompozycje, dowolnie zmieniając układ przeplatanki. Przeplatanka ze sznurka to zabawka, która wymaga od dziecka skupienia i uwagi!

 

Przeplatanki dla chłopców

 

W swojej ofercie posiadamy przeplatanki dla dzieci w różnym wieku. Kreatywną i rozwojową zabawę potrafią zapewnić specjalne zestawy pozwalające na sprawne nawlekanie kolejnych elementów, które również można znaleźć w asortymencie naszego sklepu. Sama czynność nawlekania ćwiczy opanowanie dziecka oraz jego zdolności motoryczne. Ponadto, maluch może samodzielnie wybrać kolejność nawlekanych elementów.

 

Jeżeli w planach mamy naukę sznurowania butów i chcemy przeprowadzić swoje dziecko przez ten etap w sposób spokojny i pozbawiony niepotrzebnego stresu, możemy zdecydować się na specjalnie stworzoną w tym celu przeplatankę „Sznurowanka”, również dostępną w naszym sklepie. Dzięki niej, pociecha będzie mogła samodzielnie, w dowolnym momencie ćwiczyć sznurowanie butów, własne opanowanie oraz ostrożność.

 

Przeplatanki to znakomite zabawki dla dzieci na różnym etapie rozwoju, istotną rolę gra natomiast dobór zestawu dedykowanego dla maluchów w określonym wieku. Oferta przeplatanek proponowana w naszym sklepie jest bardzo bogata i dostosowana do potrzeb dzieci, a sprzedawane zestawy zachęcają estetyką wykonania oraz kolorowymi elementami. W naszej ofercie znajdą Państwo również inne rodzaje zabawek: klocki konstrukcyjne dla dzieci, klocki drewniane, klocki Lego. Dostępne są także różnego rodzaju akcesoria, gry czy książki.