The wishlist name can't be left blank

Gry Granna

36 z 95 produktów

Strona

36 z 95 produktów

Strona

Granna to polski wydawca, który specjalizuje się w produkcji ciekawych, angażujących uwagę gier planszowych dla dzieci w różnym wieku. Korzenie marki sięgają 1991 roku – od tego czasu firma stale poszerza swoje portfolio produktowe, bardzo duży nacisk kładąc na jakość wykonania, bezpieczeństwo oraz walory edukacyjne. Granna, w trosce o sprostanie potrzebom dzieci i ich rodziców, stale współpracuje z nauczycielami i wychowawcami.

 

Gry firmy Granna

 

W naszej ofercie znajdziesz interesujące gry Granna przeznaczone dla dzieci w różnym wieku. Chcemy, żeby asortyment księgarni edukacyjnej wychodził naprzeciw potrzebom wszystkich klientów. Szukasz propozycji dla przedszkolaka (+6 lat)? Gra planszowa Jaś i Małgosia Granna to propozycja dla 2-4 graczy – w czasie rozgrywki gracze muszą pomóc tytułowym bohaterom w zebraniu jak największej ilości słodyczy i ucieczce przez Babą Jagą. Nieco młodszym brzdącom (+4 lata) do gustu może natomiast przypaść gra planszowa Grzybobranie Granna, która przyciąga bajkową, bardzo estetyczną oprawą 3D.

 

Gra edukacyjna Granna

 

Gry firmy Granna to doskonałe rozwiązanie dla osób, które szukają planszówek o edukacyjnym charakterze. Gra Memo od A do Ż Granna znakomicie ćwiczy pamięć i logiczne myślenie, z kolei gra Patyczki pomaga w uruchamianiu procesów syntezy i analizy – zadaniem dzieci jest ułożenie obrazków z dołączonych do zestawu patyczków. Kolejna gra edukacyjna Granna, na którą warto zwrócić uwagę to Domino – Kolorki oraz Domino – Gra w liczenie. W ofercie naszej internetowej księgarni edukacyjnej oferujemy bardzo szeroki asortyment interesujących wydawnictw, które wspierają rozwój dzieci na wielu różnych płaszczyznach – przekonaj się!

 

Gry podróżne Granna

 

Jeżeli często wyjeżdżacie, strzałem w dziesiątkę może okazać się gra Superfarmer wersja podróżna Granna, która doskonale trenuje umiejętność przewidywania ruchów przeciwników oraz szacowania ryzyka. To podróżna wersja bestsellerowej gry podróżnej Superfarmer Granna. W wersji podróżnej proponujemy również klasyczne szachy, ciekawe quizy oraz kieszonkowe warcaby. Dbamy o jak największą różnorodność oferowanych produktów! Gry podróżne Granna umilą wyjazd samochodem czy lot samolotem, angażując uwagę dzieci. Przydadzą się także po przyjeździe na miejsce.

 

Nasza księgarnia edukacyjna to sklep internetowy, w którym znajdziesz gry planszowe o różnym charakterze, dostosowane do szerokich zainteresowań dzieci. Sprawdź, co możemy Ci zaproponować. Chętnie doradzimy w zakupach i szybko zrealizujemy Twoje zamówienie!