The wishlist name can't be left blank

Magnetyczne

36 z 61 produktów

Strona

36 z 61 produktów

Strona

Klocki to jedna z najpopularniejszych zabawek dla dzieci. Nic dziwnego! Rozwijają wyobraźnię przestrzenną, kreatywność, a jednocześnie pozwalają maluchowi poczuć się, jak prawdziwy konstruktor. Co więcej, odpowiednio dopasowane, klocki mogą być zabawką dla dzieci w każdym wieku!

 

Zabawki magnetyczne w ofercie naszego sklepu!

 

Proponujemy Państwu nowoczesne zabawki magnetyczne, które urozmaicą codzienną zabawę pociechy. W naszym asortymencie dostępne są klocki z magnesem dla dzieci, zarówno dla dziewczynek, jak i dla chłopców. Dlaczego ten rodzaj klocków powinien zwrócić naszą uwagę? Klocki na magnes to ciekawe rozwiązanie, które ma szansę zdobyć zainteresowanie dzieci. Dzięki nim, maluchy są w stanie przygotowywać trwałe konstrukcje, dopasowując do siebie poszczególne elementy. W zależności od tego, ile części znajduje się w konkretnym zestawie i dla dzieci w jakim wieku będzie on przeznaczony, klocki z magnesem dają szansę na skonstruowanie wielu modeli, stymulując wyobraźnię i myśl przestrzenną dziecka.

 

Klocki z magnesem dla dzieci

 

W naszym asortymencie znajdą Państwo klocki magnetyczne dla małych dzieci, jak chociażby odpowiednie klocki magnetyczne dla 2-latka oraz klocki stworzone z myślą o starszych brzdącach, na przykład klocki magnetyczne dla trzylatka. Co więcej, proponowane są klocki w różnych rozmiarach: klocki magnetyczne duże i mniejsze. Wybierając konkretny zestaw należy sprawdzić, dla dzieci w jakim wieku przeznaczył go producent. Oferta obejmuje klocki takich producentów, jak: Magformers i TM Toys.

 

Przygotowana dla Państwa oferta obejmuje klocki magnetyczne nawiązujące do motywu owoców – dziecko ma za zadanie dopasować do siebie elementy w ten sposób, by stworzyć określony rodzaj owocu czy klocki wyobrażające zwierzęta. Poza tym, w asortymencie znajdują się również klocki z motywami geometrycznymi. Dzięki temu, klocki magnetyczne nie tylko ćwiczą kreatywność, ale również konstruktywny tor myślenia.

 

Podstawą działalności naszego sklepu jest zrozumienie potrzeb dzieci oraz ich rodziców. Doskonale wiemy, że zabawa może być też świetną okazją do nauki, jeśli wyposażymy nasze pociechy w odpowiednie narzędzia. Umiejętnie dopasowane klocki, odpowiadające możliwościom dziecka, są jednym z nich. Co więcej, klocki pozwalają na wspólną zabawę! Poza klockami magnetycznymi, proponujemy naszym klientom również klocki Cobi, klocki konstruktorskie, klocki Lego oraz klocki drewniane dla dzieci. Dbamy o to, by nasza oferta była możliwie jak najbardziej zróżnicowana oraz atrakcyjna pod względem cenowym, co pozwoli jej trafić do dużej liczby odbiorców i spełnić Państwa oczekiwania.