The wishlist name can't be left blank

Gry do nauki angielskiego

Nauka języka obcego to podstawa nowoczesnej edukacji. Umiejętność posługiwania się innymi językami, zwłaszcza językiem angielskim, jest bardzo ceniona na współczesnym rynku pracy, ale dodatkowo otwiera przed dzieckiem również wiele innych możliwości, np. w zakresie poznawania nowych osób, zawierania przyjaźni z ludźmi z zagranicy czy swobodnego podróżowania. 

 

Gry do nauki angielskiego dla dzieci – nauka przez zabawę!

 

Im wcześniej zacznie się wprowadzanie malucha w świat języków obcych, tym lepiej. Umysł dziecka jest bardzo chłonny – brzdąc nie tylko szybciej uczy się nowych słówek, ale nauka języka dodatkowo ma pozytywny wpływ na rozwój jego pamięci, umiejętności koncentracji itp. Nauka języków dla małych dzieci jest bardziej naturalna niż dla osób dorosłych, w związku z tym brzdące nie czują przeciążenia związanego z przyswajaniem wiedzy, które często pojawia się w przypadku nastolatków czy dorosłych, którzy muszą uczestniczyć w zajęciach dodatkowych.

 

Biorąc pod uwagę popularność języka angielskiego na całym świecie, nie dziwi, że dzisiaj to właśnie angielski jest podstawowym językiem, którego są uczone dzieci. Zwykle nauka zaczynana jest już w żłobkach i przedszkolach, ale warto ją uzupełnić o edukację w warunkach domowych. Wielu rodziców nie wie, jak zachęcić brzdące do przyswajania nowych słówek i zasad gramatycznych, tymczasem nauka nie musi dziecku kojarzyć się z przykrym obowiązkiem! Dopasowane do wieku dziecka, angażujące gry do nauki angielskiego to strzał w dziesiątkę, jeżeli zależy Ci na skutecznej edukacji poprzez zabawę.

 

Gry językowe – angielski: różne poziomy trudności

 

W ofercie naszej księgarni edukacyjnej znajdziesz różne gry dla dzieci uczące angielskiego. Dokładamy wszelkich starań, żeby wychodzić naprzeciw potrzebom i oczekiwaniom klientów, dlatego dostępne publikacje mają różne poziomy trudności. Dzięki temu, ciekawa gra do nauki angielskiego może być z łatwością dostosowana do indywidualnych umiejętności Twojego malucha. Proponujemy Ci zarówno gry językowe z angielskim w roli głównej dla brzdąców, które dopiero zaczynają swoją przygodę z językiem, jak i gry do nauki angielskiego dla dzieci w starszym wieku, które podstawy mają już dawno za sobą. 

 

Gry edukacyjne – angielski: pomysł na prezent

 

Gra do nauki angielskiego dla dzieci to doskonały pomysł na prezent z okazji urodzin, imienin, Dnia Dziecka czy świąt Bożego Narodzenia. Jeżeli nie wiesz, co kupić dzieciom w rodzinie lub wśród przyjaciół, śmiało wybieraj gry edukacyjne – rodzice dziecka z pewnością docenią taki gest biorąc pod uwagę bardzo duży nacisk, który dzisiaj jest kładziony na walory pedagogiczne dziecięcych zabawek. Wybierając gry edukacyjne z językiem angielskim w roli głównej zwracaj jednak uwagę na oznaczenia wiekowe producenta – dzięki temu zyskasz pewność, że gra jest dostosowana do możliwości oraz potrzeb brzdąca. 

 

Gry pomagające w nauce angielskiego w estetycznym wydaniu

 

Gry z nauką angielskiego, które znajdziesz w ofercie naszej księgarni edukacyjnej przyciągają uwagę nie tylko przemyślaną konstrukcją merytoryczną, ale również estetycznym designem, który jest w stanie skupić na dłużej zainteresowanie dziecka. Energetyczne kolory oraz piękne grafiki sprawiają, że oferowane w sklepie gry do uczenia się angielskiego faktycznie są w stanie zachęcić dziecko do dłuższej zabawy, a co za tym idzie, jednocześnie rozwijać jego umiejętności językowe. Gry językowe często umożliwiają prowadzenie rozgrywki w większym gronie, co dodatkowo może uczyć dzieci cierpliwości, skupienia na celu oraz umiejętności zdrowej rywalizacji. 

 

Angielski – gry i zabawy dla dzieci: wybierz formę dostosowaną do potrzeb Twojego malucha!

 

Gry uczące języka angielskiego są doskonałym sposobem na poznawanie nowych słówek! Nasza księgarnia edukacyjna proponuje Ci różne rodzaje rozgrywek, dzięki czemu możesz dopasować formę, która będzie najbardziej atrakcyjna dla Twojego malucha. Twoje dziecko uwielbia gry plenerowe? W takim razie koniecznie sprawdź grę „Round steps” od Regipio, dzięki której brzdąc ma szansę przyswoić nazwy kolorów, podstawowych przymiotników i nauczyć się liczyć w języku angielskim od 1 do 12. 

 

Szukasz gry do nauki angielskiego dla najmłodszych? Zwróć uwagę na propozycję od Kapitana Nauki z serii „Uczę się angielskiego” – „Układanki malucha. Pierwsze słówka” dla dzieci 1-3 lata. Gra bazuje na trzyelementowych puzzlach, które składają się z graficznego wyobrażenia oraz zapisu danego słówka w języku polskim i angielskim. Dzięki temu dzieci, które dopiero zaczynają uczyć się mówić, mogą od razu przyswajać angielskie nazwy. 

 

Dla maluchów 4+ sprawdzi się natomiast gra-loteryjka „Angielski. Pierwsze słowa” Kapitana Nauki. W trakcie rozgrywki dzieci poznają scenki z życia głównych bohaterów gry – sympatycznego rodzeństwa, dzięki temu przyswajając słówka związane z codziennymi aktywnościami. Ta gra do nauki angielskiego nie tylko pozwala „przy okazji” opanować podstawy języka, ale również znakomicie ćwiczy koncentrację, pamięć, refleks oraz koordynację ręka-oko.

 

Innymi ciekawymi propozycjami wśród gier do nauki angielskiego są: publikacja z serii „Mistrz Wiedzy” od Trefl – „English is fun” (to propozycja dla starszaków 6-9 lat, która dodatkowo stanowi doskonałą pomoc szkolną) oraz gra „Mały odkrywca. English for you”, która uczy dziecko podstawowych słówek, związanych z nazewnictwem owoców, zawodów itp. 

 

Gry do nauki angielskiego to zdecydowanie jeden z najskuteczniejszych sposobów nauki, który zdecydowanie może dać doskonałe rezultaty, o ile gra jest dopasowana do indywidualnych umiejętności oraz potrzeb dziecka. Zachęcamy Cię do sprawdzenia naszej oferty! Jeżeli masz jakiekolwiek problemy lub pytania, jesteśmy do Twojej dyspozycji!