The wishlist name can't be left blank

Gry planszowe dla 7 latka

Oferta naszej księgarni internetowej skupia się przede wszystkim na oferowaniu dzieciom w różnym wieku oraz ich opiekunom publikacji dydaktycznych, akcesoriów oraz zabawek o walorach edukacyjnych. Właśnie dlatego, dużą część asortymentu stanowią gry planszowe, które odpowiednio dopasowane, mogą wspierać rozwój dziecka zarówno, jeżeli chodzi o zdobywanie nowej wiedzy, jak i rozwijanie kompetencji społeczno-emocjonalnych. 

 

Gry planszowe dla dzieci od 7 lat

 

Gry planszowe dla 7 latka, podobnie jak angażujące gry planszowe dla 7 latki to świetne rozwiązanie dla osób, które chcą zapewnić dzieciom ciekawą rozrywkę bez technologii. Odpowiednio dopasowane gry dla dzieci pozwalają na fizyczny kontakt z elementami zestawu i realną interakcję z pozostałymi graczami, co ma ważne znaczenie dla rozwoju umiejętności funkcjonowania w grupie. Gry planszowe dla siedmiolatków to także doskonała rozrywka rodzinna. 

 

Planszówka dla 7 latka

 

W naszej księgarni edukacyjnej znajdziesz planszówki dla 7 latków o różnych zainteresowaniach i preferencjach, dlatego możesz je dopasować do potrzeb swojego malucha. Chcesz wesprzeć jego emocjonalny rozwój? Gra planszowa „Emocje” od Kukuryku może Ci w tym pomóc, pozwalając maluchowi na poznanie siebie i swojego otoczenia. Przystępna forma graficzna to jej dodatkowa zaleta. Szukasz planszówki dla 7 latków, która wesprze umiejętność logicznego myślenia? Wybierz „Trio” lub „Matik” od Granna. Zamierzasz kupić grę, która ćwiczy umiejętności zarządcze? Sprawdź kolejną propozycję od Granna, czyli „Superfarmera De Luxe”. Gra jest bardzo dynamiczna, a ilustracje Piotra Sochy to jej dodatkowa zaleta. Inne planszówki dla 7 latka, które kupisz w naszym sklepie to zestawy od Epee, Alexander oraz IUVI Games.

 

Gra planszowa „Mrówki” doskonale ćwiczy dziecięcą spostrzegawczość i refleks – zadaniem dziecka jest możliwie jak najbardziej sprawne odnajdywanie małych mrówek w wielkim mrowisku. Brzdąc w czasie rozgrywki ćwiczy koncentrację oraz szybkie dodawanie. Dla rodzin proponujemy natomiast grę familijną „Nie mów TAK. Nie mów NIE”, dzięki której gracze mają okazję przetestować swoją wiedzę na temat świata przyrody i natury.

 

Wolisz zestawy gier, w których każdy ma szansę znaleźć coś dla siebie? Dzięki zestawowi Lisciani „Ludoteca. Zestaw gier dla całej rodziny” ich ulubione rodzaje możesz mieć zawsze pod ręką. Produkt zawiera ponad 20 różnych gier – zręcznościowych, strategicznych oraz przygodowych. W sklepie znajdziesz również zestaw Lisciani z ponad 60 grami.

 

W naszym asortymencie znajdziesz również propozycje dla starszych dzieci, w tym gry planszowe dla 8 latka oraz interesujące gry planszowe dla 9 latka. Wybieraj spośród przemyślanych zestawów o imponującej grafice. Jeżeli masz pytania lub problemy, serdecznie zapraszamy do kontaktu!