The wishlist name can't be left blank

Gry zagadki

36 z 89 produktów

Strona

36 z 89 produktów

Strona

Chcesz dać dziecku szansę na to, żeby w czasie zabawy jednocześnie skutecznie ćwiczyło umiejętność logicznego myślenia? W takim razie wybierz dostosowane do jego wieku gry – zagadki. Sprawdź, jakie zestawy znajdziesz w naszej ofercie i zdecyduj się na wydawnictwo, które najlepiej wpisze się w potrzeby Twojej pociechy. Zapraszamy!

 

Gry zagadki dla dzieci

 

Gra – zagadki to nie tylko doskonała zabawa w gronie rówieśników lub rodziny, ale również świetny sposób na trening koncentracji, refleksu oraz umiejętności działania pod presją czasu. Odpowiednio dobrane do zainteresowań i oczekiwań dziecka gry – zagadki logiczne znakomicie angażują uwagę brzdąca, zachęcając go do zabawy oraz poszerzając jego wiedzę na określony temat. Wybierając gry z zagadkami warto jednak zwrócić uwagę przede wszystkim na oznaczenia wiekowe producenta. Dzięki temu zyskasz pewność, że zestaw jest dopasowany do możliwości dziecka. Gry dla dzieci powinny być również estetyczne wizualnie. Dzięki temu łatwiej przyciągną zainteresowanie. 

 

Gry zagadkowe

 

Gry – zagadki dla dzieci to gry logiczne, które mogą skutecznie wspierać rozwój Twojej pociechy na wielu różnych płaszczyznach. W ofercie naszej internetowej księgarni edukacyjnej znajdziesz zestawy takich producentów, jak Alexander, CzuCzu, Edgard Games, Epee i Granna. Proponujemy Ci gry i zagadki logiczne dla dzieci w różnym wieku, dzięki czemu możesz wybrać zestaw najbardziej odpowiedni dla Twojego malucha. Wybieraj spośród szerokiego asortymentu łamigłówek, które zachęcają do myślenia, ćwiczą pamięć oraz zdolność skupienia uwagi! Gra w zagadki to idealny sposób na pożyteczne spędzenie czasu. 

 

Szukasz propozycji dla najmłodszych? Sprawdź takie gry i zagadki po polsku, jak „Zagadki z dziurką” dla dzieci +2 lata czy „Moje pierwsze zagadki” +18 miesięcy od CzuCzu oraz gry dla dzieci „Łamigłówki przedszkolaka” Kapitana Nauki dla brzdąców 3 – 6 lat i „Kraina zagadek” Zu&Berry dla graczy 3+. Potrzebny Ci zestaw dla starszych brzdąców? Sięgnij po klasyczne „Kalambury” od Trefl, grę rodzinną „Gorący ziemniak” Alexander oraz grę karcianą „Kim jestem?” Kukuryku. 

 

W naszej księgarni edukacyjnej znajdziesz również „Mini sudoku” Alexander – do zestawu dołączono plansze pokryte folią i zmywalny mazak, dzięki czemu dziecko może szybko poprawić ewentualne błędy oraz szeroki wybór quizów. Proponujemy zarówno gry dla całej rodziny, jak i zestawy, którymi maluch może bawić się samodzielnie. Sprawdź! W razie pytań, pozostajemy do Twojej dyspozycji i chętnie pomożemy w zakupach!