The wishlist name can't be left blank

Llorens

Lalki są klasykami dziecięcych zabawek. Maluchy bawiły się nimi już setki lat temu. Dlaczego cieszą się one nadal niesłabnącą popularnością? Lalki pozwalają dzieciom przenieść się w świat wyobraźni, umożliwiają odgrywanie scenek lub tworzenie własnej rzeczywistości, dlatego nie mogło ich zabraknąć również w ofercie naszej księgarni! Warto pamiętać, że lalki bywają dla dzieci również szansą na odtwarzanie ról osób dorosłych, zwłaszcza lalki – bobasy.

 

Proponujemy Państwu lalki hiszpańskie dla dziewczynek firmy Llorens, które wyróżnia szczegółowe dopracowanie oraz dbałość o detale estetyczne. W naszej ofercie można znaleźć lalki z winylu, na przykład model Valeria Llorens. Tego rodzaju winylowe lale mogą trafić w gusta nawet najbardziej wymagających odbiorców. Valeria to lalka ubrana jak dziecko, mająca na sobie uroczą sukienkę oraz pasujący do czapki kubraczek. Ten model mierzy 28 centymetrów.

 

Klienci, którzy poszukują większej lalki mogą zdecydować się na model Olga, który mierzy 42 centymetry. To cudowna lalka, która ubrana jest jak baletnica. Olga, podobnie jak Valeria, została wyprodukowana z winylu. Llorens to specyficzny producent lalek – modele są drobiazgowo dopracowane, a lalki wyglądają jak żywe dzieci, dzięki czemu mogą przemawiać do wyobraźni szkrabów. Firma Llorens posiada w swojej ofercie naprawdę piękne lalki, a dzięki precyzyjnemu wykonaniu, zabawa nimi może być dla dziecka prawdziwą przyjemnością.

 

Poza lalkami Llorens, miłośnikom tego rodzaju zabawek proponujemy również klasyczne lalki Barbie, które skradły serduszka wielu brzdąców i już na stałe weszły do zabawkowego kanonu czy lalki nawiązujące do popularnej bajki dla dzieci: Monster High. Wiemy, że zabawa lalkami jest dla wielu dzieci źródłem radości, dlatego poza szerokim wyborem różnego rodzaju modeli, oferujemy także przydatne akcesoria, na przykład wózek spacerówkowy lub wózek głęboki, które przypominają wózki dla prawdziwych dzieci.

 

Jednak nasza oferta to nie tylko lalki! Proponujemy szeroki wybór klocków, zabawki edukacyjne dla dzieci, ciekawe gry, puzzle, zestawy, których zadaniem jest wspomożenie nauki liczenia, pisania, czytania czy języka angielskiego oraz zabawki memory dla dzieci. Dokładamy wszelkich starań, żeby nasza oferta trafiała w gusta możliwie jak najbardziej szerokiego grona odbiorców. Skupiamy się na tym, by stale udoskonalać proponowany asortyment, a jego poszczególne elementy są przez nas bardzo starannie dobierane. Poza zabawkami, w księgarni można kupić także pomoce naukowe, podręczniki i sprzęt multimedialny.