The wishlist name can't be left blank

Drewniane

36 z 71 produktów

Strona

36 z 71 produktów

Strona

Wybierając zabawki dla swojego dziecka, rodzice bardzo często chcą nie tylko sprawić mu radość, ale jednocześnie zapewnić również odpowiednią stymulację intelektualną. W tym celu warto sięgać po różnego rodzaju klocki konstrukcyjne dla dzieci. W naszej ofercie znajdą Państwo także starannie wyselekcjonowane klocki drewniane, które mogą okazać się prawdziwym strzałem w dziesiątkę dla pociech w różnym wieku!

 

Edukacyjne klocki drewniane

 

Dlaczego warto sięgać po drewniane klocki dla dzieci? Układając klocki, maluchy rozwijają swoją wyobraźnię, mogą tworzyć ciekawe konstrukcje, jednocześnie pilnie obserwując swoje błędy i pomyłki. Proponujemy Państwu duże klocki drewniane, dzięki którym pociecha może szybko obserwować efekty swojej pracy. Poza klasycznymi klockami z drewna w formie kwadratów, w naszej ofercie można znaleźć również zestawy zawierające elementy w różnych kształtach, które pozwalają na układanie szerokiego wachlarza konstrukcji, od domów, po wieże czy inne konfiguracje, które zrodzi fantazja małego budowniczego.

 

Jesteśmy świadomi tego, że dzieci w różnym wieku mają różne potrzeby oraz możliwości, dlatego oferta sklepu obejmuje zarówno drewniane klocki dla rocznego dziecka, jak i zestawy dla starszych maluchów, chociażby klocki dla dwulatka. Wybierając konkretny produkt, na przykład duże klocki dla małych dzieci, koniecznie należy zwrócić na to, dla dzieci w jakim wieku jest on przeznaczony. Ma to znaczenie chociażby ze względów bezpieczeństwa. Dużą zaletą klocków drewnianych jest ich wytrzymałość i odporność na ewentualne uszkodzenia.

 

Kolorowe drewniane klocki

 

Klocki drewniane w różnych kolorach stymulują rozwój malucha i są świetną okazją do nauki nazw poszczególnych barw. Co więcej, różnorodna kolorystyka pozwala dzieciom na urozmaicanie tworzonych konstrukcji. Obok tradycyjnych klocków z drewna, w asortymencie naszego sklepu mogą Państwo zakupić również drewniane klocki konstrukcyjne. Gotowe zestawy umożliwiają ułożenie wiatraka lub chatki Baby Jagi. Co więcej – maluchy mogą również zademonstrować swoją kolorystyczną wyobraźnię, malując poszczególne elementy klocków zgodnie z własnymi pomysłami.

 

Klocki drewniane z literkami to najlepsi przyjaciele dzieci, które są na etapie nauki czytania. Zestaw „Edukacyjny ślimak” stanowi połączenie dobrej zabawy z efektywną nauką – pociecha układając literki, układa jednocześnie skorupkę zwierzątka, a później całość może pokolorować wedle swojego uznania, rozwijając zmysł estetyczny i przy okazji ucząc się nazw poszczególnych literek. Zestaw „Terrarium” daje możliwość układania klockowych „obrazków”, natomiast drewniane domino świetnie nadaje się do nauki koordynacji i uważności, podobnie jak znana na całym świecie gra – Jenga, którą również posiadamy w swoim asortymencie. Domino i Jenga to zabawa, w której swobodnie mogą uczestniczyć wszyscy członkowie rodziny.

 

Dużą wagę przywiązujemy do tego, by dostępna oferta sklepu była możliwie jak najszersza i odpowiadała na potrzeby dzieci oraz ich rodziców. W naszym sklepie kupią Państwo klocki drewniane w różnych rozmiarach, przeznaczone dla maluchów w konkretnym wieku oraz zestawy pochodzące od różnych producentów, między innymi: Woody, Dabo czy Eichhorn. Ponadto, duży nacisk kładziemy na atrakcyjność cenową sprzedawanych zestawów klockowych, by możliwie jak najwięcej osób znalazło w naszej ofercie produkty na swoją kieszeń. Mając na uwadze wygodę klientów, troszczymy się również o szybką i sprawną dostawę zamówień oraz jak najlepszy poziom obsługi.