The wishlist name can't be left blank

Gry planszowe dla 9 latka

Potrzebujesz pomysłu dla drobny upominek dla dziecka? Chcesz kupić coś, co nie tylko zagwarantuje brzdącowi ciekawą rozrywkę, ale będzie również miało walory edukacyjne? W takim przypadku strzałem w dziesiątkę mogą okazać się odpowiednio dobrane gry dla dzieci! W ofercie naszej księgarni internetowej znajdziesz ich szeroki wybór, ale na Twoją szczególną uwagę zasługują gry planszowe, które wspierają dziecięcą koncentrację, cierpliwość i uczą zdrowej rywalizacji. 

 

Planszówka dla 9 latka

 

Gry planszowe dla 9 latka mają wiele zalet – w zależności od tematyki, poszerzają i utrwalają wiedzę w konkretnych tematach, trenują umiejętność logicznego myślenia, planowania działań oraz przewidywania ich konsekwencji i – bardzo często – pozwalają dziecku rozwinąć kreatywność. Gry planszowe dla dzieci mających 9 lat są doskonałą alternatywą dla wirtualnej rozrywki i ułatwiają budowanie więzi społecznych. 

 

Gry planszowe dla dzieci od 9 lat

 

W asortymencie księgarni edukacyjnej znajdziesz planszówki dla 9 latka o różnorodnej tematyce, dzięki czemu możesz je dopasować do indywidualnych potrzeb dziecka. Proponujemy Ci zestawy od takich producentów, jak Adamigo i Multigra. Dokładamy starań, żeby oferowane w sklepie ceny gier były możliwie jak najbardziej przystępne, dlatego regularnie proponujemy zniżki i rabaty – to dobra okazja do większych zakupów. 

 

Gry planszowe dla dziewczynki 9 lat

 

Gry planszowe dla 9 latki i 9 latka powinny być dopasowane do zainteresowań dziecka. W naszym sklepie kupisz zestawy odpowiednie zarówno dla chłopców, jak i dla dziewczynek. Wybierając właściwy zestaw zastanów się również, w jakich obszarach tematycznych chcesz wesprzeć swoje dziecko. Zależy Ci na tym, żeby gry planszowe dla dziewczyn mających 9 lat lub chłopców w tym samym wieku ćwiczyły umiejętności gramatyczne? Postaw na „Czasowniki dla zaawansowanych”.

 

Gry planszowe dla chłopca 9 lat

 

Szukasz gry dla chłopca lub dziewczynki, która zaznajomi dziecko z najważniejszymi postaciami w polskiej historii? W takim razie sprawdź zestaw od Adamigo „Wielcy Polacy”, dzięki któremu dziecko pozna ciekawostki i fakty z życia aż 55 postaci, które urodziły się do 1918 roku. To ciekawa lekcja historii w formie emocjonującej rozgrywki. Potrzebujesz gry rodzinnej, która uczy rozpoznawania, nazywania i wyrażania emocji? Zobacz propozycję Multigry „Kalejdoskop emocji dla młodzieży”. Gra uczy nie tylko tolerancji i empatii, ale również doskonale ćwiczy umiejętności interpersonalne dziecka oraz umożliwia lepsze poznanie rówieśników. 

 

W naszej ofercie proponujemy Ci również gry planszowe dla 7 latka oraz gry planszowe dla 8 latka i młodszych brzdąców. Sprawdź!