The wishlist name can't be left blank

Leśny wodospad 41677 Lego Friends

Dostępny
Indeks
736913
Twój rabat 15% (7,70 zł)
Cena
Cena 43,39 zł 51,09 zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 51,09 zł
- +

Opis

Leśny wodospad 41677 Lego Friends

 

Dane produktu:

Mali miłośnicy przyrody mogą teraz rozwijać swoją pasję bez ruszania się z domu dzięki zestawowi LEGO® Friends Leśny wodospad (41677), który zainspiruje ich do zabawy w odkrywanie sekretów lasu.

W tej leśnej zabawce na dzieci czeka scenka z wodospadem oraz postacie LEGO Friends Andrei i Olivii.

Są tam także ciekawe detale, takie jak pianka na patyku i ognisko, więc dzieci mogą wcielać się w role i wymyślać rozmaite historie — na przykład o odkrywcach znajdujących klejnot ukryty za ruchomym wodospadem.

Model nie jest duży, więc nie trzeba go rozkładać i może być zawsze gotowy do zabawy.

 

Pokaż małym budowniczym świat miasta Heartlake, gdzie mogą rozwijać swoje zainteresowania w towarzystwie przyjaciół.

Zestawy LEGO Friends są pełne realistycznych detali, które pobudzają wyobraźnię, oraz słodkich zwierzątek, którym nie sposób się oprzeć.

 

Cechy produktu:

- Szukasz kreatywnego prezentu z serii LEGO® Friends dla dziecka, które pasjonuje się przyrodą? Doskonale sprawdzi się zestaw Leśny wodospad (41677), który zainspiruje dzieci do zabawy w odkrywanie sekretów natury.

- Model zawiera minilaleczki LEGO® Friends Andreę i Olivię, figurkę wiewiórki, skuter, ognisko, piankę na patyku, mostek przez rzekę oraz leśny wodospad.

- Dzieci mogą bawić się w zwiedzanie lasu na skuterze, karmić kasztanem wiewiórkę w jej domku na sośnie, oglądać dzikie stworzenia przez lornetkę i odkrywać klejnot ukryty za wodospadem.

- Fantastyczny prezent dla miłośników natury w wieku od 5 lat, który pozwoli realizować pasję w domowym zaciszu. To idealny prezent na urodziny, święta i inne okazje.

- Ten leśny zestaw ma ok. 7 cm wysokości, 16 cm szerokości i 7 cm głębokości, więc można go łatwo zmieścić na półce, aby był zawsze pod ręką.

- W komplecie element na zawiasie, który pozwala łatwo sięgnąć za wodospad.

- Zestawy z miastem Heartlake pozwalają dzieciom poznawać znaczenie przyjaźni w towarzystwie znajomych postaci i przeżywać niezliczone przygody w scenerii znanej z codziennego życia.

- Ten zestaw idealnie nadaje się dla dzieci lubiących zabawki opowiadające o przygodach. Inne zestawy LEGO® Friends tego rodzaju to Leśny domek (41679), Leśny mikrobus kempingowy i żaglówka (41681) oraz Leśne centrum jeździeckie (41683).

- Popularne zabawki LEGO® spełniają rygorystyczne standardy branżowe, dzięki czemu zawsze do siebie pasują i można je z łatwością połączyć i rozdzielić — i tak jest niezmiennie od 1958 roku.

- Nowe zestawy LEGO® są testowane na wszelkie możliwe sposoby, aby można było mieć pewność, że spełniają rygorystyczne światowe standardy bezpieczeństwa.

Galeria

Szczegóły

  • Indeks 736913
  • Producent Lego
  • Wiek Dla przedszkolaków (+5 lat)
  • EAN 5702016916515
  • Ilość elementów 93

Dodaj opinię

Tylko zarejestrowani użytkownicy, którzy dokonali zakupu mogą pisać Recenzje. Proszę Zaloguj się lub Załóż konto