The wishlist name can't be left blank

Stempelki

Kreatywność dzieci można z powodzeniem rozwijać w codziennej zabawie! Wystarczy udostępnić im odpowiednie narzędzia, na przykład pieczątki dla dzieci oraz różnego rodzaju stempelki, które urozmaicą kolorowanki, odrabianie prac domowych lub naukę.

 

Stemple drewniane dla dzieci

 

Nasz sklep posiada w swojej ofercie różne zestawy stempli, które można wykorzystać na wiele sposobów – wszystko zależy od fantazji ich małych właścicieli. Proponujemy stempelki – buźki wykonane z drewna, przy pomocy których maluch w pomysłowy sposób może wyrażać określone emocje, natomiast rodzice mogą wykorzystać takie stempelki do oceniania naukowych postępów pociechy.

 

Stempelki – literki będą z kolei stanowić doskonałe wsparcie nauki czytania. Dziecko może samodzielnie naśladować stempelki, próbując opanować sztukę pisania lub razem z rodzicami czy starszym rodzeństwem uczyć się rozpoznawania kolejnych literek. Stempelki mogą być elementem zabawy w nauce oraz przykują uwagę dziecka. W swojej ofercie posiadamy stempelki drewniane w formie cyferek, od 1 do 6, które znakomicie sprawdzą się, jako system oceniania. Cyferki są w zabawny sposób ozdobione, co stanowi kolejne udogodnienie – ocena będzie dla dziecka łagodniejsza.

 

Proponujemy Państwu stempelki uznanych producentów: Adamigo czy Goki. Stemple znakomicie uatrakcyjniają zabawę. Mogą być wykorzystywane, jako ozdoba, elementy dziecięcych rysunków czy upiększenie zeszytów. Już samo posługiwanie się stempelkami i odciskanie kolejnych wzorów to dla dzieci nie lada frajda. Stempelki bardzo dobrze sprawdzą się zarówno w przypadku chłopców, jak i dziewczynek. Stanowią także doskonały pomysł na oryginalny prezent. Zabawa ze stempelkami to prawdziwa przyjemność!

 

Nasza oferta obejmuje również szeroki wachlarz pieczątek w postaci zwierzaków, pojazdów czy buziek motywacyjnych. Dokładamy wszelkich starań, by asortyment sklepu odpowiadał na potrzeby dzieci oraz ich rodziców, jednocześnie dostarczając maluchom mnóstwa radości. Odkrywanie świata z odpowiednio dobranymi zabawkami to ciekawa przygoda! Ponadto, w naszym sklepie znajdą Państwo bogaty wybór klocków, między innymi klocki Lego Duplo czy Ninjago, klocki drewniane i konstrukcyjne. Wierzymy, że zabawki edukacyjne to przyjaciele maluchów!

 

Duży nacisk kładziemy na sprawną realizację zamówień – wiemy, że nasi mali klienci często nie mogą doczekać się swoich nowych zabawek i z niecierpliwością oczekują na przesyłkę. Cenimy sobie zaufanie, jakim obdarzają nas kupujący i robimy wszystko, żeby sprostać ich oczekiwaniom.