The wishlist name can't be left blank

Gry logopedyczne

36 z 83 produktów

Strona

36 z 83 produktów

Strona

Odpowiednio dobrane do wieku dziecka gry są w stanie skutecznie wesprzeć rozwój malucha na wielu różnych płaszczyznach. Przykładem są gry logopedyczne, które bardzo efektywnie pomagają dziecku w rozwoju mowy oraz mogą być uzupełnieniem terapii logopedycznej prowadzonej przez profesjonalnego logopedę. Sprawdź, jakie ciekawe gry logopedyczne dla dzieci znajdziesz w ofercie naszej księgarni internetowej. 

 

Gry logopedyczne dla dzieci – sposób na doskonalenie mowy

 

Gra logopedyczna może umożliwiać maluchowi poznawanie i zapamiętywanie nowych słówek, wzbogacających dziecięcy słownik oraz wspierać uczenie się ich prawidłowej wymowy. Odpowiednio dobrana gra logopedyczna dla dzieci jest w stanie zaangażować uwagę malucha, jednocześnie zachęcając dzieci do nauki poprzez zabawę. Dzięki interesującym rozgrywkom nauka nie jest nudna, schematyczna i monotonna.

 

Poza ćwiczeniami językowymi, planszowa gra logopedyczna, w zależności od zasad, może także ćwiczyć pamięć, spostrzegawczość, umiejętność logicznego myślenia oraz koncentrację. Odpowiednio dobrana, pomoże dziecku w nauce budowania krótszych i dłuższych wypowiedzi. Wybierając właściwy zestaw musisz zwrócić uwagę przede wszystkim na wiek dziecka oraz jego indywidualne potrzeby. Spróbuj najpierw zidentyfikować te obszary w rozwoju mowy, które wymagają największego wsparcia i na tej podstawie dopasuj właściwą grę logopedyczną.

 

W asortymencie naszego sklepu znajdziesz ciekawe, angażujące gry logopedyczne, wykonane z dbałością o stronę estetyczną. Doskonale zdajemy sobie sprawę, że dla maluchów zazwyczaj wizualny aspekt zabawek jest jedną z najważniejszych kwestii, wpływających na ich zaangażowanie w zabawę. Starannie selekcjonujemy ofertę księgarni, proponując gry logopedyczne takich cenionych producentów, jak: Alexander, Adamigo, Clementoni czy Gonge.

 

Dokładamy wszelkich starań, żeby gry logopedyczne, które kupisz w sklepie były dostępne w szerokiej rozpiętości cenowej – dzięki temu możesz bez problemu wybrać produkt mieszczący się w Twoim budżecie. Sprawdź np. grę logopedyczną „Smart Bingo. Alfabet” od Kapitana Nauki – zestaw uczy rozpoznawania literek i stanowi doskonałe wprowadzenie do nauki czytania oraz grę „Rok w przedszkolu. Wytęż wzrok” wydawnictwa Nasza Księgarnia, dzięki której dziecko nauczy się rozpoznawania kształtów i kolorów.

 

W naszej ofercie znajdziesz wiele gier logopedycznych dla dzieci o różnych zainteresowaniach – gry to świetny pomysł na prezent. Dołożymy wszelkich starań, żeby jak najszybciej zrealizować Twoje zamówienie. Dodatkowo sprawdź również inne gry dla dzieci, które znajdziesz w księgarni: gry zręcznościowe, elektroniczne, edukacyjne, pamięciowe czy strategiczne. Zapraszamy!