The wishlist name can't be left blank

Gry Alexander

36 z 135 produktów

36 z 135 produktów

Alexander to marka produktów dla dzieci, które zapewniają doskonałą zabawę. Wykonane z dbałością o szczegóły, bezpieczeństwo dzieci oraz ich dostosowanie do potrzeb i możliwości konkretnych grup wiekowych. Gry Alexander łączą w sobie przemyślany scenariusz, angażujący uwagę maluchów oraz estetyczne ilustracje. W ofercie naszej księgarni edukacyjnej znajdziesz bardzo szeroki wybór zestawów o różnej tematyce. Sprawdź, które gry i zabawy edukacyjne Alexander mogą przypaść do gustu Twojego dziecka.

 

Jako internetowa księgarnia dokładamy wszelkich starań, żeby nasza oferta była możliwie jak najbardziej zróżnicowana. Jeżeli szukasz rozrywki dla całej rodziny, zarówno dzieci, jak i dorosłych, zobacz grę Kalambury Alexander. Gra, poza tym, że zapewnia mnóstwo dobrej zabawy, dodatkowo ćwiczy również refleks i umiejętność szukania szybkich skojarzeń. To także szansa na to, żeby przezwyciężyć opory związane z występowaniem przed innymi osobami. Inną ciekawą propozycją jest gra rodzinna Nie śmiej się! Wersja podstawowa Alexander – towarzyska gra planszowa, która wzbudza salwy śmiechu.

 

Gry edukacyjne Alexander

 

Wolisz gry edukacyjne Alexander? Wybierz np. quiz Prawda czy fałsz? Polska jakiej nie znasz Alexander dla dzieci 10+, która rozwija dziecięcą wiedzę. Równie ciekawą propozycją jest zestaw Opowiem Ci mamo, która doskonale ćwiczy budowanie opowiadań oraz tworzenie ciągów logiczno-myślowych. Gra wspiera również naukę rozumienia następstw przyczynowo-skutkowych. Jeżeli natomiast szukasz skutecznych, przemyślanych pomocy logopedycznych, sprawdź grę Głoski do zabawy, która kształci słuch fonemowy oraz koncentrację słuchową, co ma kluczowe znaczenie dla nauki poprawnej wymowy.

 

Wśród gier edukacyjnych Alexander na uwagę zasługuje również gra logiczna Sudoku mini, ćwicząca dziecięcy umysł. Sudoku to świetny trening spostrzegawczości i koncentracji. W zestawie znajdziesz pokryte folią plansze i zmywalny pisak, dzięki czemu tablice mogą być używane wielokrotnie. Inne gry edukacyjne Alexander, które warto sprawdzić to np. Wzory, kolory, memory – gra rozwija pamięć i uczy spostrzegawczości oraz gra logiczna Samotnik, która wymaga od dziecka skupienia i umiejętności planowania ruchów.

 

Nasza oferta wychodzi naprzeciw potrzebom rodziców w różnym wieku – proponujemy starannie dobrany asortyment gier Alexander, które zapewniają nie tylko pasjonującą rozrywkę, ale jednocześnie są w stanie wspierać rozwój brzdąca. Przekonaj się, jakie produkty możemy zaoferować Tobie i Twojemu dziecku – zapraszamy!