The wishlist name can't be left blank

Gry pory roku

Gry dla dzieci to doskonałe połączenie ciekawej rozrywki oraz wartość edukacyjnych. Uczą zdrowej rywalizacji, skupienia na celu i są doskonałym pomysłem na wspólne spędzenie czasu w gronie rodziny lub grupie rówieśniczej. Gry edukacyjne mają różną tematykę, dlatego możesz wybierać spośród wielu propozycji, dopasowując te, które będą najlepiej wspierały rozwój Twojej pociechy. W naszej ofercie znajdziesz m.in. interesujące gry przyrodnicze, które w przystępny sposób uczą brzdące rozróżniania pór roku – sprawdź, co możemy Ci zaproponować!

 

Gra edukacyjna – pory roku

 

Nauka przez zabawę to jeden z najlepszych sposobów na łatwe przyswajanie wiedzy! Gra pory roku jest doskonałym pomysłem na drobny upominek, który dodatkowo pozwoli maluchowi dowiedzieć się więcej na temat zmieniających się sezonów. Jeżeli szukasz propozycji dla przedszkolaków (+5), która ma szansę przypaść do gustu również dorosłym, zwróć uwagę na zestaw „Poznajemy miesiące i pory roku” od Alexander – gra ułatwi brzdącom naukę nazw i kolejności miesięcy oraz ich powiązań z jesienią, zimą, wiosną i latem.

 

Inne gry pory roku, które zdecydowanie zasługują na zainteresowanie to „Loteryjka. Pory Roku” Kapitana Nauki dla dzieci w wieku +4 lata. Podczas zabawy dziecko ćwiczy pamięć oraz refleks, uczy się, jak dobierać strój do warunków pogodowych oraz poza czterema podstawowymi porami roku, poznaje również przedwiośnie i przezimię. Zaletą zestawu są niesamowite ilustracje Agaty Kopff, które przyciągają wzrok małych graczy, zachęcając do zabawy.

 

Gra „Cztery pory roku” od Clementoni natomiast uczy dziecko, jakie warzywa, owoce oraz kwiaty pasują do poszczególnych sezonów – mali gracze mają za zadanie „ustroić” drzewo w elementy, które odpowiadają konkretnym okresom, ćwicząc w ten sposób zdolność logicznego myślenia, obserwacji otaczającego świata oraz kreatywność.

 

Dokładamy starań, żeby gry pory roku dostępne w ofercie naszej księgarni edukacyjnej były ciekawe, rozwijające i przyciągały uwagę Twojej pociechy estetyczną stroną wizualną. Wybieraj spośród szerokiego asortymentu gier cenionych producentów – poza grami Alexander, Clementoni oraz Kapitan Nauka, proponuje Ci również gry pory roku od Trefl oraz Liscianigiochi.

 

Wierzymy, że gry dla dzieci to jeden z najlepszych sposobów na to, żeby połączyć przyjemne z pożytecznym, czyli naukę ze świetną zabawą! Gry pory roku kupisz w naszym sklepie internetowym w dużej rozpiętości cenowej, dzięki czemu z łatwością wybierzesz propozycję, która mieści się w Twoim budżecie. Zapraszamy!