The wishlist name can't be left blank

Gry edukacyjne

36 z 78 produktów

Strona

36 z 78 produktów

Strona

Zależy Ci na tym, żeby efektywnie wspomóc edukację swojego dziecka? Chcesz, by jego codzienna zabawa była jednocześnie pożyteczna i pozytywnie wpływała na rozwój szkraba? W takim razie, gry edukacyjne to strzał w dziesiątkę. W naszej ofercie znajdziesz gry edukacyjne dla najmłodszych, w tym również gry edukacyjne dla dwulatka.

 

Gry edukacyjne 2+: co proponuje nasza księgarnia?

 

Asortyment księgarni obejmuje różnego rodzaju zabawki edukacyjne, gry itp. Proponujemy Państwu gry edukacyjne dla dzieci mających 2 lata, które mają nie tylko walory stricte edukacyjne, ale jednocześnie mogą zaciekawić brzdąca i skupić jego uwagę. Jakie gry edukacyjne dla dzieci od 2 lat jesteśmy w stanie zaoferować? Między innymi karty obrazkowe Poznaję Świat „Zawody” Kapitan Nauka. Jak sama nazwa zestawu sugeruje, przy jego pomocy maluchy mogą dowiedzieć się więcej o określonych zawodach. Inny zestaw Kapitana Nauka – karty obrazkowe Poznaję Świat „Emocje” z kolei uczy brzdące poznawania poszczególnych emocji.

 

Jakie jeszcze gry edukacyjne dla dzieci, które ukończyły 2 latka możemy zaproponować? W swojej ofercie posiadamy specjalne zestawy, które wspierają naukę angielskiego. Efektywna nauka języków obcych ma w dzisiejszych warunkach kolosalne znaczenie, dlatego tego rodzaju gry mogą stać się ciekawym rozwiązaniem. Oferujemy zestawy z serii Kapitan Nauka „Angielski dla malucha”: „Zwierzęta”, „Kształty i figury”, „Kolory”, „Moje ciało” oraz „Owoce i warzywa”.

 

Gry edukacyjne dla dzieci mających 2 lata: dlaczego warto zastanowić się nad ich zakupem?

 

Co sprawia, że gry dla 2 latka, które są edukacyjne mogą okazać się tak przydatne? Przede wszystkim, celem tego rodzaju gier jest nauka – dziecko, w zależności od wybranego zestawu, ma szansę zdobyć nowe umiejętności, ćwiczyć myślenie itp., jednocześnie dobrze się bawiąc. Gra „Jak się ubrać?” od Clementoni zachęca dzieci do skupienia uwagi, natomiast gra „Uczę się bawiąc. Kształty i Kolory” Clementoni wymaga od brzdąca wysiłku intelektualnego. Gry edukacyjne dla 2 latka mogą stać się ciekawym pomysłem na prezent.

 

Nasza oferta obejmuje jednak o wiele szerszy asortyment produktów, w którym znajdziemy również gry edukacyjne dla 3 latka czy interesujące i rozwijające gry edukacyjne dla 4 latka. Ponadto, proponujemy szeroki wybór artykułów szkolnych, podręczników oraz książek, ponieważ mamy świadomość różnych potrzeb naszych klientów i w trosce o ich zadowolenie, chcemy wychodzić im naprzeciw. Serdecznie zapraszamy Państwa do zakupów i czekamy na ewentualne pytania!