The wishlist name can't be left blank

Gry tabliczka mnożenia

Znajomość tabliczki mnożenia to jedna z podstawowych umiejętności matematycznych, którą każde dziecko musi przyswoić na początku edukacji szkolnej. Nauka tabliczki mnożenia zazwyczaj kojarzy się z próbą pamięciowego przyswojenia, co dla wielu dzieci jest bardzo żmudnym i nudnym sposobem na zdobycie niezbędnej wiedzy. Estetycznie wykonana gra w tabliczkę mnożenia może być rozwiązaniem tego problemu! Sprawdź, jakie gry z tabliczką mnożenia znajdziesz w ofercie naszej księgarni edukacyjnej i wybierz zestaw odpowiadający indywidualnym potrzebom malucha. 

 

Gry matematyczne: tabliczka mnożenia w zakresie 100

 

Gry matematyczne są świetnym sposobem, żeby jednocześnie uczyć i bawić. Jeżeli Twoje dziecko w szkole zaczyna przerabiać na lekcjach matematyki działania z zakresu mnożenia, gry i zabawy w tabliczkę mnożenia mogą okazać się doskonałym uzupełnieniem edukacji szkolnej. W naszej ofercie znajdziesz gry edukacyjne z tabliczką mnożenia do 100, np. zestaw od Multigra „Mistrz mnożenia”. Planszówka umożliwia nie tylko szybkie przyswojenie wyników działań mnożenia, ale również gwarantuje dawkę rywalizacji, ucząc zdrowego współzawodnictwa. Co więcej, ta gra z tabliczką mnożenia posiada wariant przeznaczony dla starszych dzieci, który pozwala im uczyć się mnożenia liczb dwucyfrowych.

 

Gry z tabliczką mnożenia dostępne w naszej ofercie są wykonane z dużą dbałością o stronę estetyczną – angażują uwagę dziecka, dzięki czemu Twoja pociecha bez problemu może zapamiętać podstawowe działania matematyczne, bez konieczności uczenia się na pamięć słupków z liczbami. Gry edukacyjne ułatwiają dzieciom naukę i mogą być bardzo ciekawym uzupełnieniem tradycyjnych lekcji w szkole, pozwalając na pracę w domu. 

 

Gry: tabliczka mnożenia w zakresie 50

 

Poza grami z tabliczką mnożenia do 100, w naszej księgarni edukacyjnej kupisz również gry w tabliczkę mnożenia do 50, do 10 itp. Dzięki temu możesz wybrać zestaw, który najlepiej odpowiada indywidualnym potrzebom edukacyjnym Twojej pociechy – grę dobierz do aktualnych umiejętności dziecka. Proponujemy Ci gry z tabliczką mnożenia takich producentów, jak Rebel, Kapitan Nauka, Dumel Discovery oraz Bigjigs Toys. Gry dostępne są w atrakcyjnej ofercie cenowej, dlatego masz szansę znaleźć zestaw, który mieści się w granicach Twoich możliwości finansowych. Matematyczne gry edukacyjne, poza skutecznym uczeniem tabliczki mnożenia, dodatkowo ćwiczą dziecięcą cierpliwość, spostrzegawczość, umiejętność logicznego myślenia oraz koncentrację. Sprawdź!