The wishlist name can't be left blank

Domino

W naszej księgarni edukacyjnej dla dzieci znajdą Państwo szeroki wybór ciekawych i rozwijających gier. W tym, absolutny klasyk, jakim jest gra domino! Dlaczego warto po nią sięgnąć? Co sprawia, że od lat cieszy się ona tak dużą popularnością?

 

Układanie Domino – ciekawa gra w zasięgu naszych rąk!

 

Domino do przewracania to niezwykle interesująca oraz pouczająca gra, która wymaga od dziecka skupienia i uwagi. W naszej ofercie dostępne jest domino w wersji klasycznej, dzięki któremu szkrab będzie mógł potrenować swoją zręczność, pomysłowość oraz cierpliwość. Ponadto, proponujemy również inne zabawki domino, między innymi specjalne domino edukacyjne marki Brik, na powierzchni którego, zamiast kropek, przedstawione są figury: trójkąty, kwadraty i koła w dwóch kolorach, zielonym i czerwonym.

 

Asortyment księgarni edukacyjnej obejmuje dodatkowo gry domino dla dzieci w formie treningów mających charakter logopedyczny. Zestaw wyprodukowany przez firmę Samo-pol to ciekawe rozwiązanie, które może stanowić wsparcie w zakresie efektywnego nabywania umiejętności czytania. W naszej ofercie znajdą Państwo kilka zestawów domina logopedycznego, co pozwoli na dopasowanie produktu odpowiadającego potrzebom dziecka.

 

Proponujemy również zestaw: „Sylaby w dominie”, dzięki któremu dziecko może układać kostki domina w wyrazy zgodne z zasadami gry. To świetne rozwiązanie, jeśli chcemy zapewnić dziecku stymulację intelektualną, idącą w parze z ciekawą zabawą i dać szkrabowi szansę na uruchomienie swojej kreatywności oraz pomysłowości.

 

Domino obrazkowe

 

Bardzo ciekawym produktem, także dostępnym w naszej ofercie, jest domino obrazkowe dla dzieci. Forma obrazków ma tę zaletę, że jest w stanie przemówić do wyobraźni pociechy, tym samym zachęcając ją do zabawy. Gra „Domino obrazkowe i klasyczne” firmy Adamigo ćwiczy umiejętność logicznego myślenia, przewidywania skutków kolejnych ruchów, a dzięki temu, że została stworzona z myślą o wspólnej zabawie, jest też doskonałym treningiem zdrowej rywalizacji.

 

Naszym klientom proponujemy drewniane i plastikowe klocki domino, w zależności od tego, na jaki zestaw produktowy się zdecydują. Domino jest w stanie być doskonałą zabawką edukacyjną, a szeroki wybór zestawów sprawia, że rodzice mogą zdecydować się na gry, które rozwijają konkretne umiejętności.

 

Asortyment naszej księgarni to jednak nie tylko gry domino! Oferujemy także bardzo duży wachlarz klocków, w tym klocki Cobi i klocki Lego, klocki drewniane, magnetyczne czy piasek kinetyczny dla dzieci. Ponadto, w naszej ofercie znajdą Państwo także akcesoria szkolne, podręczniki i książki.