The wishlist name can't be left blank

Gry dodawanie i odejmowanie

Gry edukacyjne to doskonały pomysł na prezent oraz sposób na aktywne wsparcie rozwoju dziecka. W ofercie Księgarni Edukacyjnej znajdziesz szeroki wybór gier, które mogą pomóc maluchowi w prosty sposób przyswoić niezbędną wiedzę, w tym różnego rodzaju gry matematyczne uczące wykonywania podstawowych działań, czyli dodawania i odejmowania. Gry na dodawanie i odejmowanie są doskonałym uzupełnieniem edukacji szkolnej. 

 

Gry dodawanie dla dzieci

 

Gra w dodawanie jest idealnym narzędziem do nauki przez zabawę, dlatego jeżeli Twoje dziecko właśnie przerabia podobne działania matematyczne w szkole lub chcesz z wyprzedzeniem przygotować malucha do nauki w szkolnej ławie sprawdź zestawy dostępne w asortymencie naszego sklepu. Proponujemy Ci gry w dodawanie i odejmowanie dla dzieci cenionych producentów – Alexander, Kapitan Nauka, Lisciani, Dumel Discovery oraz Bigjigs Toys. Gry z odejmowaniem i dodawaniem, które kupisz w naszym sklepie są zaprojektowane w estetycznie wizualny sposób, który przyciąga dziecięcą uwagę. 

 

Jeżeli szukasz propozycji dla młodszych brzdąców, zwróć uwagę na grę „Potwory Głodomory” Kapitana Nauka dla dzieci w wieku 3-6 lat. Gra pozwala maluchowi poćwiczyć dodawanie i odejmowanie liczb w zakresie 1-20. Rozgrywki matematyczne dodatkowo wspierają naukę spostrzegawczości oraz koncentracji. Zachęcają również do zdrowej rywalizacji, ponieważ w zabawie może wziąć udział nawet 4 graczy. 

 

Kolejna gra w dodawanie i odejmowanie, która może przypaść do gustu maluchowi to matematyczne bingo Bigjigs Toys dla dzieci +3 lata. Gra nie tylko rozwija umiejętności dodawania i odejmowania, ale również ćwiczy cierpliwość oraz refleks. Świetną zabawą dla brzdąców może być także „Domino matematyczne” Multigra, które ćwiczy umiejętność szybkiego liczenia. Zasady gry jest łatwo przyswoić, ponieważ są podobne do klasycznego domina.

 

Gry odejmowanie dla dzieci

 

Gra w dodawanie i odejmowanie to nie tylko nauka, ale również rozrywka! Jeżeli wybierzesz grę, w którą jednocześnie może bawić się kilkoro graczy, gry matematyczne staną się świetnym sposobem na spędzenie czasu w gronie rówieśników lub rodziny. Gry z dodawaniem i odejmowaniem ułatwiają dziecku wejście w świat działań matematycznych w przyjemny i przystępny sposób. Maluch może się przekonać, że nauka wcale nie musi być nudna – wręcz przeciwnie, gra to doskonały wstęp do matematycznego świata. W naszej ofercie znajdziesz również gry logiczne, pamięciowe, zręcznościowe, familijne oraz przyrodnicze i językowe. Sprawdź!