The wishlist name can't be left blank

Gry planszowe dla 6 latka

Planszówki mają szereg zalet: bawią, wspierają rozwój emocjonalny i społeczny, uczą zdrowej rywalizacji i radzenia sobie z emocjami, a często również pozwalają brzdącom ćwiczyć małą motorykę. W naszej ofercie znajdziesz szeroki wybór propozycji dla dzieci w różnym wieku, w tym interesujące gry planszowe dla 6 latka. Sprawdź!

 

Gry planszowe dla dzieci od 6 lat

 

Interesują Cię gry planszowe dla dzieci mających 6 lat? Wybieraj zestawy, które będą w stanie zainteresować Twoją pociechę, kieruj się indywidualnymi zainteresowaniami i preferencjami dziecka. Maluchy w tym wieku zazwyczaj bardzo dużą uwagę przywiązują do szaty graficznej i coraz częściej zadają pytania o otaczający je świat, dlatego angażująca gra planszowa, która poszerzy ich wiedzę w wybranych obszarach może okazać się prawdziwym strzałem w dziesiątkę!

 

Planszówka dla 6 latka

 

W naszej ofercie proponujemy Ci klasyczne gry dla dzieci – warcaby i chińczyka. Te planszówki wychowywały kolejne pokolenia maluchów i nadal cieszą się dużą popularnością, ucząc zdrowego współzawodnictwa i wspierając dzieci w treningu umiejętności społecznych. Jeżeli interesują Cię planszówki dla 6 latka, które mają walory edukacyjne, zwróć uwagę na takie zestawy, jak: „Ciało człowieka” Kapitan Nauka – gra pomaga dziecku lepiej przyswoić nazwy poszczególnych części ciała oraz zrozumieć funkcjonowanie jego organizmu oraz „Mistrz wiedzy. English is fun” Trefl – publikacja wspiera rozwój zdolności językowych brzdąca, pozwalając mu na utrwalanie znanego słownictwa w przyjemny i przystępny sposób.

 

W księgarni internetowej znajdziesz również gry planszowe dla sześciolatków, których tematyka odnosi się do ruchu drogowego, najważniejszych wynalazków, państw i ich flag oraz kosmosu – to idealny sposób na to, żeby dziecko poszerzyło swoją wiedzę nawet nie zauważając, że podczas zabawy jednocześnie się uczy. Inne gry planszowe dla 6 latki i 6 latka, które możemy Ci zaproponować to np. „Czyj to trop?” Adamigo (gracze uczą się rozpoznawać tropy leśnych zwierząt), „Gdzie jest zwierz?” Kapitan Nauka (uczestnicy zabawy sprawdzą, co wiedzą o świecie zwierząt, poznają ciekawostki na ich temat oraz poćwiczą swoją spostrzegawczość, szukając ukrytych na planszy zwierzaków) oraz „Samotnik” Alexander (gra logiczna, która będzie dla dziecka wyzwaniem intelektualnym, zachęcającym do myślenia). W naszym sklepie kupisz gry planszowe dla 6 latek i 6 latków, które naprawdę zainteresują Twoje dziecko.


Ponadto, jako księgarnia edukacyjna, naszym klientom oferujemy również gry planszowe dla dzieci w innych grupach wiekowych, w tym gry planszowe dla 5 latka oraz interesujące gry planszowe dla 7 latka. Sprawdź!