The wishlist name can't be left blank

Edukacyjne

Edukacja pociech jest bardzo istotna na każdym etapie ich rozwoju, dlatego warto ją wspierać odpowiednio wyselekcjonowanymi zabawkami. Zabawki edukacyjne dla dzieci to jedna z podstawowych osi oferty naszej księgarni. Skupiamy się na ciągłym rozwoju i śledzimy rynkowe nowości, by uzupełniać swój asortyment o kolejne, atrakcyjne pozycje, które mogą przypaść do gustu naszym małym klientom.

 

Zabawki edukacyjne dla rocznego dziecka Fisher Price

 

W naszej ofercie znajdą Państwo zabawki dla najmłodszych Fisher Price. Proponujemy, między innymi, zabawki dla dzieci, które ukończyły 12 miesięcy. Szkraby powyżej roczku mogą ucieszyć się z edukacyjnego tabletu malucha Fisher Price, dzięki któremu dziecko poznaje literki. Tablet pomaga również stymulować słuch, ponieważ przy jego pomocy można odtwarzać melodie. Samo urządzenie jest atrakcyjne wizualnie i przypomina tablety przeznaczone dla dorosłych.

 

Ciekawą propozycją dla brzdąców mających roczek są, dedykowane dzieciom w tej grupie wiekowej, zestawy zawierające klocki edukacyjne Fisher Price, na przykład „Spacerowy słonik z klockami”. Klocki rozwijają dziecięcą wyobraźnię oraz zdolności manualne, a dołączony do zestawu słonik pomaga szybko sprzątnąć poszczególne elementy.

 

Zabawki edukacyjne dla 2-latka Fisher Price

 

Dzieci, które ukończyły drugi rok życia szybko się rozwijają, dlatego warto zwrócić szczególną uwagę na to, jakie zabawki im podsyłamy. Szczeniaczek Przytulaczek Ubieraczek Fisher Price to zabawka, której zadaniem jest wsparcie dziecka w nauce ubierania się. Zabawka ćwiczy sprawność manualną brzdąca, a jej konstrukcja pozwala trenować zapinanie guzików czy wiązanie sznurowadeł – czynności, które często sprawiają dzieciom sporo trudności.
Dwulatkom do gustu może przypaść również zestaw Fisher Price należący do serii: Ucz się i śmiej – Uczące kredki „Kolorki-Humorki”, dzięki któremu szkrab nauczy się nazw poszczególnych kolorów. Zestaw urozmaicony został również efektami dźwiękowymi w postaci piosenek.

 

Zabawki edukacyjne Fisher Price dla 3-latka

 

Naszym klientom proponujemy ponadto ciekawe zabawki edukacyjne dla 3-latka stworzone przez Fisher Price. Dzieci, które ukończyły trzeci rok życia mogą doskonale bawić się w towarzystwie Interaktywnej Gąsienicy Fisher Price, która pozwala dzieciom na samodzielne umiejscowienie jej poszczególnych części. Zabawka została stworzona z myślą o początkach programowania.

 

Robot Movi – Mistrz Zabawy Fisher Price to kolejna propozycja w ofercie księgarni, która jest przeznaczona dla dzieci powyżej 3 lat. Robot inspiruje brzdące do zabaw ruchowych, a jego nowoczesny wygląd sprawia, że zabawka prezentuje się naprawdę interesująco.

 

Fisher Price i nie tylko!

 

Zabawki Fisher Price dla dzieci to jedna z naszych propozycji. W swojej ofercie posiadamy również interaktywne zabawki dla dzieci Fisher Price, ale nie tylko! Proponujemy też zabawki różnych producentów przeznaczone dla dzieci w odmiennych grupach wiekowych. Staramy się, by asortyment trafiał w potrzeby jak najszerszego grona klientów, dlatego proponujemy klocki, koparki – zabawki dla dzieci, puzzle, gry edukacyjne, zestawy przeznaczone do nauki języka angielskiego, liczenia czy pisania, a nawet tablety, komputery i inny sprzęt multimedialny.
Bardzo duży nacisk kładziemy na udostępnienie rodzicom oraz ich pociechom dużego wyboru zabawek mających charakter edukacyjny, ponieważ jesteśmy przekonani, że zabawa może odbywać się z pożytkiem dla rozwoju brzdąca. Zachęcamy do bliższego zapoznania się z naszą propozycją!