The wishlist name can't be left blank

Gry matematyczne

36 z 37 produktów

Strona

36 z 37 produktów

Strona

Polecane przez rodziców

Nauka matematyki wcale nie musi być trudna, monotonna i nudna! Wręcz przeciwnie – dzięki grom matematycznym dziecko może łatwo i przyjemnie nauczyć się wykonywana podstawowych działań matematycznych. W naszej ofercie znajdziesz bardzo szeroki wybór różnego rodzaju gier dla dzieci w różnym wieku – sprawdź, co proponujemy i wybierz zestaw dopasowany do potrzeb i zainteresowań Twojej pociechy!

 

Gry matematyczne dla dzieci – trening dla dziecięcego umysłu!

 

Gry matematyczne dla dzieci to świetny sposób, żeby skutecznie zachęcić brzdące do nauki. W zależności od tematyki, gra matematyczna może uczyć rozpoznawania literek, dodawania, odejmowania, ułamków i procentów, mnożenia, dzielenia oraz tabliczki mnożenia. Dzięki temu edukacyjne gry matematyczne dla dzieci doskonale ćwiczą pamięć, spostrzegawczość, umiejętność logicznego myślenia oraz obserwacji. Gry matematyczne z zadaniami ułatwiają przyswajanie wiedzy, która jest niezbędna w edukacji szkolnej – w ten sposób rodzice będą mieli możliwość wesprzeć malucha w zdobywaniu wiedzy w warunkach domowych. 

 

Gra matematyczna dla dzieci jest idealnym rozwiązaniem, żeby połączyć przyjemne z pożytecznym – w naszej ofercie znajdziesz szeroki wybór propozycji od takich producentów, jak: Granna, Alexander, Kapitan Nauka, Trefl, Multigra czy Rebel. Gry matematyczne z naszego asortymentu są nie tylko ciekawe i angażują uwagę dzieci, ale również przygotowane z dbałością o stronę wizualną. W księgarni edukacyjnej znajdziesz gry dla brzdąców w różnym wieku – zobacz! 

 

Jeżeli Twoim celem jest zapoznanie dzieci z pierwszymi cyferkami oraz koncepcjami matematycznymi, zobacz grę matematyczną „Zabawa cyferkami” od Clementoni dla dzieci +3 lata. Inna ciekawa propozycja dla najmłodszych to „Potwory głodomory” Kapitana Nauki – gra uczy dodawania i odejmowania w zakresie od 1 do 20 i rozwija koncentrację dziecka. W grze może wziąć udział od 1 do 4 graczy. 

 

Potrzebujesz gry matematycznej dla starszych dzieci? Wybierz grę Clementoni „Matematyka w kostce” dla dzieci 5+. Zestaw uczy liczenia, dopasowywania liczb oraz wykonywania pierwszych równań. Dla dzieci +7 lat proponujemy grę „Uczę się w mig! Tabliczka mnożenia” Multigra, która w łatwy i przyjemny sposób uczy tabliczki mnożenia. Z kolei gra karciana „Pro/centy” Kapitana Nauki dla dzieci +11 lat upraszcza naukę ułamków i procentów, posiłkując się estetycznymi, czytelnymi dla ucznia ilustracjami.

 

W naszej ofercie znajdziesz również inne gry karciane, edukacyjne, pamięciowe, logiczne gry dla dzieci, familijne, językowe oraz gry strategiczne. Zapraszamy do zakupów!