The wishlist name can't be left blank

Gry planszowe dla 10 latka

Przemyślane gry planszowe to doskonały pomysł na upominek – świetnie sprawdzą się w deszczowe popołudnie, mogą skutecznie umilić rodzinne chwile lub spotkania w gronie rówieśników. Wybierając odpowiednie zestawy należy jednak kierować się przede wszystkim wiekiem dziecka. Dzięki temu zyskasz pewność, że gry faktycznie odpowiadają jego indywidualnym potrzebom, zainteresowaniom oraz możliwościom intelektualnym. Sprawdź, jakie gry planszowe dla 10 latka znajdziesz w ofercie naszej księgarni!

 

Planszówki dla 10 latka

 

Gra planszowa dla 10 latka, w zależności od tematyki, może rozwijać słownictwo, uczyć logicznego myślenia, ćwiczyć zdolności manualne lub poszerzać wiedzę malucha w interesującym go obszarze tematycznym. Jeżeli szukasz propozycji gry, która ucząc zdrowej rywalizacji, jednocześnie zachęca dziecko do myślenia, strzałem w dziesiątkę może okazać się gra rodzinna Scrabble Original Mattel, w którą na raz zagra 2-4 graczy.

 

Chcesz wesprzeć dziecko w nauce analitycznego myślenia? W takim razie, gra planszowa strategiczna Gutenberg Granna to propozycja, która zdecydowanie może przypaść Ci do gustu. To idealna gra planszowa dla 10 latki i 10 latka, która zapewnia pasjonującą rozrywkę i jednocześnie posiada walory edukacyjne. W czasie rozgrywki dziecko uczy się zdrowej rywalizacji, cierpliwości oraz przewidywania skutków podejmowanych działań.

 

Gry planszowe dla 10 latki

 

Gry planszowe dla dzieci mających 10 lat to także doskonała atrakcja na imprezę w gronie kolegów i koleżanek. Jeżeli Twoja pociecha planuje urodziny lub zwyczajne spotkanie towarzyskie, gra planszowa Ryzyk Fizyk Egmont to znakomity wybór – jedna z najbardziej popularnych gier quizowych na świecie, w której zebrano interesujące pytania z różnych dziedzin. Mimo prostych zasad, ta gra planszowa dla dziecka w wieku 10 lat, doskonale ćwiczy małe umysły.

 

Szukając planszówki dla 10 latka, koniecznie sprawdź również inną propozycję dostępną w naszej ofercie – gra planszowa Splendor Rebel pozwala graczom na wcielenie się w rolę renesansowych kupców, którzy chcą sklepy, kopalnie klejnotów i środki transportu. To fajna gra planszowa dla 10 latka lubiącego konkurować z innymi! Pojedyncza rozgrywka trwa około 30 minut, dlatego gracze nie zdążą się znudzić i zniechęcić do kontynuowania zabawy.

 

Gry planszowe dla dzieci od 10 lat

 

Gra planszowa Gorący Ziemniak Party Alexander jest kolejną propozycją z naszej oferty, która sprawdzi się w czasie imprezy! Ta gra planszowa 10+ to skuteczny trening refleksu oraz umiejętności kojarzenia, a przy tym świetna zabawa. W asortymencie naszej księgarni edukacyjnej znajdziesz gry planszowe dla 10 latków najpopularniejszych producentów – Alexander, Egmont, Granna, Mattel oraz Muduko. Dokładamy starań, żeby oferta sklepy wychodziła naprzeciw różnym potrzebom i zainteresowaniom klientów.

 

Planszówka dla 10 latki i 10 latka Bitwa Warszawska Zielona Sowa pozwoli dziecku w prosty i bardzo przystępny sposób poznać historię jednej z najważniejszych bitew w historii Polski. To świetna gra strategiczna, wymagająca od dziecka umiejętności planowania, która dodatkowo posiada bardzo duże walory edukacyjne. Propozycja od Zielonej Sowy pokazuje, że nauka historii wcale nie musi być nudna!

 

Inne gry planszowe dla dziesięciolatka, które kupisz w naszym sklepie to Terra Egmont, która sprawdza wiedzę graczy na temat otaczającego ich świata oraz Super Cortex Rebel rozwijająca funkcje mózgu. Super Cortex pozwala dziecku na rozwiązanie 8 różnych testów, które sprawdzają dziecięcą pamięć, szybkość oraz logikę.

 

Gry planszowe dla dziesięciolatków sprawdzą się jako prezent z okazji urodzin, imienin, świąt Bożego Narodzenia, Wielkanocy czy Dnia Dziecka. Są pouczające, a jednocześnie zapewniają rozrywkę, która szybko się nie nudzi! Kupując w naszej księgarni edukacyjnej masz pewność, że korzystasz z usług bezpiecznego sklepu. Szybko zrealizujemy Twoje zamówienie, proponując najbardziej dogodne formy płatności i dostawy – Ty wybierasz rozwiązania, które Ci odpowiadają.