The wishlist name can't be left blank

Gra kooperacyjna Miś i pszczoły Kapitan Nauka

Dostępny
Indeks
739516
Twój rabat 20% (13,70 zł)
Cena
Cena 55,30 zł 69,00 zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 51,35 zł
- +

Opis

Gra kooperacyjna Miś i pszczoły Kapitan Nauka

 

Dane produktu:

Czy jesteście sprytniejsi niż miś? Poczujcie moc drużyny i wygrajcie wyścig po miód! Do biegu, gotowi, start!

Miś i pszczoły to gra kooperacyjna dla przedszkolaków, w której uczą się pracy zespołowej i rozwiązywania problemów. Dzieci wcielają się w rolę pracowitych pszczółek i starają się jak najszybciej zamienić kwiatowy nektar w plastry miodu. Muszą zdążyć, zanim wyprzedzi je łakomy miś sprinter!

Pszczołom nie jest obojętne, z którego kwiatu czerpią nektar, dlatego gracze ćwiczą podczas rozgrywek umiejętność rozpoznawania kolorów, myślenia strategicznego oraz przewidywania konsekwencji własnych działań. Zakręćcie kołem losującym, które wskaże drogę nie tylko wam, ale również dowiecie się którędy podąży miś.

Rozgrywki mogą odbyć się aż na 3 poziomach zaawansowania. W podstawowym gracze mają jak najszybciej utworzyć poziomy, pionowy lub ukośny rząd i wrzucić plaster miodu do ula. W tym samym czasie, miś biegnie po miód swoją ścieżką. Młodsi zawodnicy mogą zastawić na misia słodkie pułapki, aby spowolnić jego bieg, starsi muszą uwzględnić ruch motyla, zanim zdecydują się, gdzie położyć żeton z pszczołą.

Gra kooperacyjna dla dzieci Miś i pszczoły rozwija wszystkie umiejętności niezbędne do działania w zespole m.in. zdolność do angażowania się we wspólny cel, współpracy, negocjowania ustaleń, dokonywania wyborów oraz konsultowania się z innymi członkami grupy i ponoszenia odpowiedzialności za wspólnie podjęte decyzje.

Okiem Eksperta:

Kto może wiedzieć więcej o współpracy niż pszczoły? Wcielcie się w rolę pracowitych owadów i dajcie się porwać grze kooperacyjnej, w której trzeba współdziałać z innymi uczestnikami. To nie tylko nauka pracy w grupie i doskonała zabawa pozbawiona rywalizacji (co jest szczególnie ważne w przypadku młodszych graczy), lecz także trening wyobraźni, myślenia logicznego i motoryki małej. Polecam tę zabawę na pięknej łące, w otoczeniu pszczół i słodkich plastrów miodu. - Ania Oka, dziennikarka, redaktorka, autorka bloga Zabawkator.pl

Ilustracje autorstwa Katarzyny Nowowiejskiej wprowadzają przyjazną atmosferę opartą na życzliwości i współpracy, a przy tym wspierają trening spostrzegawczości, pamięci, koncentracji. Plansze, żetony i pionki zostały wykonane z grubej tektury, co jest gwarancją bezpiecznej zabawy oraz wytrzymałości nawet podczas najbardziej emocjonujących rozgrywek.

Zawartość opakowania: 

- plansza,

- koło losujące,

- 12 żetonów,

- 3 garnce,

- 10 plastrów miodu,

- pionek misia,

- 2 motyle,

- ul do samodzielnego złożenia,

- instrukcja

Galeria

Szczegóły

  • Indeks 739516
  • Producent Kapitan Nauka
  • Wiek Dla przedszkolaków (+3 lata)
  • EAN 5903699821626

Dodaj opinię

Tylko zarejestrowani użytkownicy, którzy dokonali zakupu mogą pisać Recenzje. Proszę Zaloguj się lub Załóż konto