The wishlist name can't be left blank

Gra logopedyczna Leśny bal Kapitan Nauka

Dostępny
Indeks
737682
Twój rabat 21% (14,20 zł)
Cena
Cena 54,45 zł 68,65 zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 68,65 zł
- +

Opis

Gra logopedyczna Leśny bal Kapitan Nauka

 

Dane produktu:

Leśny bal to logopedyczno-ruchowa gra planszowa, która zaangażuje przedszkolaków do aktywności, nie tylko buzi i języka, ale całego ciała.

Różnorodne zadania zagwarantują wsparcie całościowego rozwoju dziecka: intelektualnego, społecznego, emocjonalnego, ruchowego oraz rozwoju mowy.

Najmłodsi opanują poprawną wymowę głosek oraz poćwiczą równowagę, kontrolę i planowanie ruchów, a także udoskonalą umiejętność współpracy.

W grze nie ma rywalizacji, wszyscy grają w jednej drużynie, co pozwala skupić się na wykonywaniu zadań i realizacji celów edukacyjnych.

Gra sprawdzi się również podczas zabawy w pojedynkę!

 

Zapraszamy na leśne przyjęcie! Możecie tańczyć, skakać, mlaskać i wydawać śmieszne odgłosy, a przede wszystkim świetnie się bawić.

Współpracujcie ze sobą, wykonajcie wszystkie zadania językowe i ruchowe zanim bal dobiegnie końca i na stole pojawi się ostatnia taca z ptysiami.

Na graczy czeka beztroska atmosfera leśnej zabawy oraz mnóstwo atrakcji: wesołe tańce, przepyszne przekąski oraz ekscytująca przejażdżka karuzelą.

 

To nie jest zwyczajna gra logopedyczna! Nadszedł czas na logopedyczne leśne przyjęcie! Zapraszam dzieci, rodziców, logopedów i nauczycieli – wszystkich, którzy chcą ćwiczyć swoje buzie i języki, rozwijać mowę, gimnastykować, a przy tym – przede wszystkim – świetnie się bawić! Dla małych gości przygotowano liczne atrakcje, które dostarczą wiele śmiechu i okazji do wartościowych ćwiczeń logopedycznych. Udanej zabawy!- Monika Sobkowiak – nauczycielka edukacji przedszkolnej, neurologopeda, autorka bloga Pani Monia

 

Barwne ilustracje Agnieszki Ulatowskiej sprawią, że dzieci chętnie wezmą udział w rozgrywkach, a gimnastyka buzi i języka zmieni się w pobudzającą wyobraźnię zabawę.

W pudełku z grą znajduje się

- plansza,

- 2 drewniane pionki: wiewiór Ogonek i wiewiórka Kitka,

- 25 kart z zabawami logopedycznymi,

- 30 kart z zabawami ruchowymi oraz kostka.

Plansza została wykonana z grubej tektury, co gwarantuje bezpieczną zabawę oraz wytrzymałość nawet podczas najbardziej emocjonujących rozgrywek.

Galeria

Szczegóły

  • Indeks 737682
  • Producent Kapitan Nauka
  • Wiek Dla przedszkolaków (+3 lata)
  • Ilość graczy 1+
  • Czas trwania gry 15-20 min
  • EAN 5903699821510
  • Rok wydania 2021
  • Ilość elementów 59

Dodaj opinię

Tylko zarejestrowani użytkownicy, którzy dokonali zakupu mogą pisać Recenzje. Proszę Zaloguj się lub Załóż konto