The wishlist name can't be left blank

Zestaw kreatywny Dekoracja z imieniem Koala J07969 Janod

Dostępny
Indeks
744982
Cena
Cena 57,00 zł
- +

Opis

Zestaw kreatywny Dekoracja z imieniem Koala J07969 Janod

 

Dane produktu:

Zestaw kreatywny Dekoracja z imieniem Koala francuskiej marki JANOD zawiera długi giętki drucik, 2 czarne koraliki, 6 arkuszy filcowych (w tym 1 brokatowy) ze wstępnie wyciętymi elementami, klej w tubce oraz dwustronny plakat, ilustrujący sposoby wyginania drucika w wielkie i małe litery.

Do zestawu dołączona jest szczegółowa instrukcja, jak wykonać z tych części spersonalizowaną ozdobę z egzotycznymi liśćmi i sympatycznym misiem koalą.

Wyginanie, przyklejanie, komponowanie kolorów to dla dziecka długie godziny angażującej i jednocześnie uspokajającej zabawy, a gotowe imię będzie powodem do dumy i wspaniałym elementem dekoracyjnym dziecięcego pokoju.

 

Zestaw zaprojektowano we Francji we współpracy z francuską grupą mediową i wydawniczą Hachette oraz francuską artystką Virginie Humbert.

Zapakowany jest w stylowe kartonowe pudełko.

Idealnie nadaje się na prezent.

 

Kreatywne zestawy z linii ART&CRAFT podzielone są na 3 kategorie: stempelki, zestawy kreatywne i zeszyty kreatywne – każda z nich odpowiada potrzebom poznawczym i manualnym dziecka na kolejnych etapach rozwoju i dostosowana jest do wieku małego twórcy.

 

Zestawy artystyczne marki Janod to zbiór kreatywnych zadań do samodzielnego wykonania przez dziecko, które wspaniale kształtują koordynację ręka-oko, poprawiają sprawność manualną, pobudzają wyobraźnię i uczą koncentracji. To doskonały pomysł na zabawę dla dzieci, które lubią tworzyć – składać, kleić, malować czy rysować. Mali artyści będą na pewno bardzo dumni ze swoich dzieł.

 

Zabawka rozwija:

- umiejętność budowania i projektowania

- wyobraźnię, pomysłowość i kreatywność

Galeria

Szczegóły

  • Indeks 744982
  • Producent Janod
  • Wiek Dla dzieci z klas I-III (+7 lat)
  • Wymiary opakowania 22x13x4 cm
  • Symbol J07969
  • EAN 3700217379698

Dodaj opinię

Napisz opinię o produkcie: Zestaw kreatywny Dekoracja z imieniem Koala J07969 Janod