The wishlist name can't be left blank

Zestaw do nauki języka angielskiego dla dzieci 1, 2, 3+ Czu Czu

Dostępny
Indeks
748221
Twój rabat 15% (15,70 zł)
Cena
Cena 89,15 zł 104,85 zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 104,85 zł
- +

Opis

Zestaw do nauki języka angielskiego dla dzieci 1, 2, 3+ Czu Czu

 

Dane produktu:

Czas na paluszkowe zabawy i początek przygody z językiem angielskim!

Edukacyjny zestaw został przygotowany z myślą o najmłodszych odkrywcach. Pozwala rozpocząć naukę języka w sposób dostosowany do wieku i zainteresowań dzieci. Piękne, pełne humoru ilustracje zachęcają do poznawania angielskich słówek i wyrażeń i wspólnej lektury. Różnorodne arcyciekawe zadania angażują wszystkie zmysły. Wyjątkowy nacisk kładziemy na dotyk: paluszkowe zabawy, czyli specjalne zadania dla paluszków i dłoni, wywołują mnóstwo uśmiechów i znacząco wpływają na zapamiętywanie angielskich wyrażeń. Do zestawu dołączyliśmy poradnik z wyjaśnieniem zastosowanej metody oraz mnóstwem pomysłów na edukacyjne zabawy, które wesprą was w tej fantastycznej przygodzie. Let’s start!

Wyjątkowa cecha: zestaw posłuży przez długi czas – pozwala na wszechstronnie rozwijające zabawy i naukę w sposób, który można łatwo dostosować do wieku i rozwijających się kompetencji.

Kiedy warto zacząć naukę języka angielskiego?

Jak najwcześniej! Nic nie stoi na przeszkodzie, aby drugi język wprowadzić na równi z ojczysty, ponieważ mózgi maluchów są wyjątkowo plastyczne i wręcz zaprogramowane do bezwysiłkowego przyswajania języka. Jak to zrobić? Z uśmiechem, dzięki wspólnym zabawom dostosowanym do wieku dziecka! To dla maluchów bezpieczna przestrzeń do testowania nowych umiejętności i rozwoju: poznawczego, motorycznego, emocjonalnego, społecznego. W CzuCzu wiemy, jak sprawić, by nauka angielskiego była prawdziwą przyjemnością. Podążamy za dziećmi i bierzemy pod uwagę ich rozwijające się kompetencje. Wiemy, co maluchy lubią, dlatego treści zabaw dostosowujemy do ich zainteresowań. Czas zacząć przyjemną i skuteczną naukę języka!

Czy wiesz, że maluchy uwielbiają spędzać czas z dorosłymi, a ich naśladowanie to naturalny sposób na naukę? Tematy poruszane w książeczkach są znane i lubiane przez najmłodszych. Urocze, pełne humoru ilustracje i ciekawe zadania zachęcają do mnóstwa pomysłowych zabaw, angażujących wszystkie zmysły: wzrok, słuch, mowę i dotyk. To nie przypadek, bo takie rozwiązanie wpływa na zapamiętywanie angielskich słów i wyrażeń. Dlatego oglądajcie razem ilustracje, wskazując interesujące detale. Mówcie, słuchajcie i powtarzajcie dźwięki oraz angielskie słowa i wyrażenia. Wykorzystujcie ręce i palce! Paluszkowe zabawy sprawiają, że strony w książeczkach zamieniają się w przestrzeń do kreatywnej zabawy. Uczcie się angielskiego, doskonale się przy tym bawiąc.

CzuCzu Zestaw do nauki języka angielskiego dla dzieci w wieku 1, 2, 3+ zawiera 6 długich książeczek z pięknymi ilustracjami, angielskimi słówkami i wyrażeniami do nauki oraz wciągającymi zadaniami (w sumie to ponad 12 metrów zabawy!), 24 dwustronne karty obrazkowe z 48 słówkami do utrwalania i poradnik dla rodziców. Znajdziecie w nim mnóstwo pomysłów na edukacyjne zabawy oraz wyjaśnienie zastosowanej metody.

W pudełku znajdziecie:

- 6 obrazkowych książeczek harmonijek (9,5 x 105 cm)

- 24 dwustronne karty obrazkowe

- scenariusze zabaw

Galeria

Szczegóły

  • Indeks 748221
  • Producent CzuCzu
  • Wiek Dla najmłodszych (+12 mies.)
  • Wymiary opakowania 16,5x19x11 cm
  • EAN 9788366762527

Dodaj opinię

Tylko zarejestrowani użytkownicy, którzy dokonali zakupu mogą pisać Recenzje. Proszę Zaloguj się lub Załóż konto