The wishlist name can't be left blank

Zagadki obrazkowe angielski Find and match Kapitan Nauka

Autor: Dorota Kondrat
100 wciągających zagadek do nauki angielskiego!
Dostępny
Indeks
730401
Twój rabat 18% (4,64 zł)
Cena
Cena 21,65 zł 26,29 zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 26,29 zł
- +

Opis

Zagadki obrazkowe angielski Find and match Kapitan Nauka

 

Dane produktu:

Angielski. Find and match. Zagadki obrazkowe to wyjątkowa propozycja dla dzieci, które rozpoczynają naukę angielskiego w przedszkolu lub pierwszych klasach szkoły podstawowej.

Zagadki zaangażują najmłodszych do zabawy połączonej z treningiem umysłu, podczas której poćwiczą koncentrację, spostrzegawczość i umiejętność logicznego myślenia. Zestaw zagadek świetnie sprawdzi się podczas rodzinnego spędzania czasu, jak i w czasie podróży czy zabaw w plenerze.

Angielski. Find and match. Zagadki obrazkowe to książeczka z blisko 100 zadaniami, wśród których znalazło się wyszukiwanie niepasujących elementów, łączenie rysunków z podpisami czy wskazywanie przeciwieństw. Podczas rozwiązywania zagadek dziecko oswaja się z językiem: słownictwem, gramatyką i zastosowaniem języka angielskiego w codziennych sytuacjach. Dzięki odpowiedziom na odwrocie kart, dziecko szybko może sprawdzić poprawność wykonanych zadań.

Zagadki urozmaicają kolorowe ilustracje Moniki Domaradzkiej, które pomogą lepiej zapamiętać i skojarzyć angielskie słówka z obrazkami.

Galeria

Szczegóły

  • Indeks 730401
  • Producent Kapitan Nauka
  • Autor Dorota Kondrat
  • Wiek Dla przedszkolaków (+5 lat)
  • EAN 9788366404779

Dodaj opinię

Tylko zarejestrowani użytkownicy, którzy dokonali zakupu mogą pisać Recenzje. Proszę Zaloguj się lub Załóż konto