The wishlist name can't be left blank

Pieczątki

Zabawki edukacyjne to szansa na rozwojową zabawę, solo lub w zespole! W naszej ofercie znajdą Państwo pieczątki do zabawy, dzięki którym dzieci będą mogły tworzyć własne obrazki oraz kompozycje, ozdabiać zeszyty, rysunki i cieszyć się ciekawymi wzorami.

 

Pieczątki edukacyjne

 

Proponujemy pieczątki edukacyjne w różnych wzorach, maluchy mogą sięgać po ulubione motywy i sprawnie nimi żonglować. W dostępnym asortymencie oferujemy pieczątki – buźki zwierzaków – zabawne i nietuzinkowe oraz zestaw pieczątek przedstawiających sylwetki zwierząt: świnek, króliczków, baranków, kóz, krów i psów. Po wykonaniu pieczątki, dziecko może ją pokolorować, samodzielnie dobierając odpowiednie barwy i rozwijając wyobraźnię. Mali fani motoryzacji natomiast mogą zaprzyjaźnić się z pieczątkami w kształcie różnego rodzaju pojazdów.

 

Pieczątki – literki z kolei są znakomitym uzupełnieniem nauki czytania i mogą zachęcić maluchy do intensywniejszej pracy, jednocześnie zapewniając im doskonałą zabawę. Rodzicom, którzy chcą wprowadzić ciekawy system nagród i zainspirować swoje pociechy do pilniejszej nauki, proponujemy zestaw „Pieczątek motywujących”, które pozwolą w fantazyjny i przy okazji łagodny sposób ocenić postępy brzdąca.

 

Nasza oferta obejmuje również wykonane z drewna stempelki dla dzieci, na przykład, w formie śmiesznych ocen od 1 do 6 oraz pieczątki w postaci kolorowych flamastrów, które znakomicie sprawdzą się, jako element dekoracyjny. Zabawa z pieczątkami to kreatywny sposób na spędzanie wolnego czasu oraz szansa na rozwinięcie zdolności twórczych – dziecko może bowiem samodzielnie dopasowywać pieczątki, decydować o tym, które motywy do siebie pasują, jak je rozmieścić i jeśli jest taka możliwość – pokolorować.

 

Pieczątki i stemple, stempelki dla dzieci mogą być doskonałym urozmaiceniem wspólnej zabawy i sprawić maluchowi dużo radości. Nasza oferta proponuje zestawy w różnych cenach, poświęcone różnej tematyce i spełniające odmienne funkcje – asortyment obejmuje zarówno pieczątki przeznaczone do zabawy, jak również niekonwencjonalnego, wyważonego systemu oceniania. Wierzymy, że odpowiednio zaplanowana zabawa może jednocześnie być bardzo pouczającym doświadczeniem, a misją naszego sklepu jest dostarczanie rodzicom i ich pociechom niezbędnych narzędzi.

 

To jeden z powodów, dla których troszczymy się o szeroki wybór zabawek i akcesoriów, starannie dobieramy kolejne produkty do naszej oferty i przede wszystkim – nieustannie śledzimy rynkowe nowości, by móc zaproponować klientom jak najwyższy poziom usług.