Wizyta w wiosce Hogsmeade 76388 Lego Harry Potter

Dostępny
Indeks
736959
Twój rabat 20% (85,50 zł)
Cena
Cena 341,95 zł 427,45 zł
- +

Opis

Wizyta w wiosce Hogsmeade 76388 Lego Harry Potter

 

Dane produktu:

Zestaw LEGO® Harry Potter™ Wizyta w wiosce Hogsmeade™ (76388) zawiera znane i lubiane filmowe miejsca.

Dzieci mogą liczyć na nieograniczone możliwości zabawy i zbudować ozdobny model, który pozwala wyrazić pasję do świata Harry’ego Pottera.

 

Zestaw z kolekcjonerskim modelem ośnieżonej, bogatej w szczegóły wioski Hogsmeade do zabawy zawiera sześć minifigurek — Harry’ego Pottera, Deana Thomasa, profesor McGonagall, Madame Rosmertę i państwa Plume’ów — oraz mnóstwo ciekawych funkcji, mebli i akcesoriów, które zachęcą dzieci do odgrywania filmowych scenek i wymyślania własnych przygód.

W komplecie są dwupoziomowe modele cukierni Miodowe Królestwo i pubu Pod Trzema Miotłami do zbudowania, dzięki którym dzieci mogą liczyć na wiele możliwości zabawy.

Trzy mniejsze zewnętrzne modele sprawiają, że frajda jest jeszcze lepsza.

Zestaw zawiera także kolekcjonerskie dodatki: wyjątkową, złotą rocznicową figurkę Rona Weasleya i cztery losowe płytki kart czarodziejów!

 

Cechy produktu:

- Dzięki zestawowi LEGO® Harry Potter™ Wizyta w wiosce Hogsmeade™ (76388) dzieci mogą liczyć na nieograniczone możliwości zabawy i zbudować ozdobny model, który pozwala wyrazić pasję do świata Harry’ego Pottera.

- Zawiera minifigurki LEGO® Harry’ego Pottera, Deana Thomasa, profesor McGonagall, Madame Rosmerty i państwa Flume’ów, a także wiele ciekawych funkcji, mebli i akcesoriów.

- Dzieci mogą zajrzeć do dwóch najbardziej znanych miejsc w wiosce Hogsmeade™ — cukierni Miodowe Królestwo i pubu Pod Trzema Miotłami — w których czeka na nie wiele magicznych atrakcji.

- Młodzi adepci magii w wieku od 8 lat będą oczarowani tym zdumiewającym zestawem z Harrym Potterem do zabawy i ozdoby.

- Model wioski Hogsmeade™ LEGO® Harry Potter™ ma 22 cm wysokości, 30 cm szerokości oraz 9 cm głębokości, a tworzące wioskę zadaszone budynki są pełne autentycznych szczegółów.

- Trzy mniejsze modele — latarnia uliczna, ławka ze śniegiem i dwustronna tablica z listem gończym za Syriuszem Blackiem — jeszcze bardziej urozmaicają kreatywną zabawę.

- Zawiera wyjątkową złotą minifigurkę Rona Weasleya z okazji dwudziestolecia magicznej serii LEGO® Harry Potter™. W komplecie są też cztery losowe płytki kart czarodziejów do zebrania (łącznie można ich zebrać 16).

- W zabawkach z serii LEGO® Harry Potter™ na fanów popularnego cyklu filmów czekają lubiane postacie, niezwykłe stworzenia i znane miejsca. Te zestawy to doskonały prezent dla każdego dziecka chcącego poczuć magię filmów.

- Zestawy konstrukcyjne LEGO® spełniają wymagające branżowe standardy jakości, dzięki czemu klocki zawsze do siebie pasują i można je za każdym razem z łatwością połączyć i rozdzielić — i tak jest niezmiennie od 1958 roku.

- Elementy LEGO® są zrzucane, podgrzewane, zgniatane, skręcane i badane na wiele innych sposobów. Dzięki temu możesz mieć pewność, że spełniają rygorystyczne światowe standardy bezpieczeństwa.

Galeria

Szczegóły

  • Indeks 736959
  • EAN 5702016913675
  • Producent Lego
  • Wiek Dla dzieci z klas I-III (+8 lat)

Dodaj opinię

Napisz opinię o produkcie: Wizyta w wiosce Hogsmeade 76388 Lego Harry Potter